پایگاه اطلاع رسانی دکتر فردین احمدی

مدیر مسئول انتشارات بین المللی حوزه مشق

index
قلم شما

درخشش نماینده انتشارات حوزه مشق ،مهدی بشیر نژاد در ویژه برنامه ای با حضور کاندیداهای ریاست جمهوری

“مهدی بشیر نژاد؛ عضو رسمی انتشارات بین‌المللی حوزه مشق در ویژه‌برنامه پرسش از کاندیداهای ریاست جمهوری”

با افتخار اعلام می‌داریم که جناب آقای مهدی بشیر نژاد، عضو برجسته و فعال انتشارات بین‌المللی حوزه مشق و یکی از نویسندگان و پژوهشگران قابل تقدیر که در چهارمین دوره کتاب سال حوزه مشق به عنوان برگزیده شناخته شده‌اند، اکنون شرف حضور در جایگاه ویژه‌ای را به عنوان معلم و نماینده‌ای از وزارت آموزش و پرورش در ویژه‌برنامه پرسش از کاندیداهای چهاردهمین دوره ریاست جمهوری ایران در برنامه‌ تلویزیونی به دست آورده‌اند.

این حضور نه تنها نشان‌دهنده تعهد و سطح بالای دانش ایشان است، بلکه مایه مباهات کلیه اعضای انتشارات حوزه مشق و اکوسیستم فرهنگی کشورمان می‌باشد. ما از این پیشرفت به عنوان یک دستاورد بزرگ برای انتشارات ما و به عنوان نمادی از تأثیرگذاری و سهم ما در پرورش و ترویج دانش و فرهنگ در جامعه استقبال می‌کنیم.

انتشارات بین‌المللی حوزه مشق با هدف توسعه و ترویج فرهنگ و هنر ایرانی و اسلامی، همواره در پیشبرد اهداف علمی و فرهنگی پیشتاز بوده و اکنون با افتخار اعلام می‌کند که حضور جناب آقای بشیر نژاد در این رویداد مهم، بیانگر نقش پر رنگ‌تر این مجموعه در عرصه‌های ملی و بین‌المللی می‌باشد.

این فرصت را مغتنم می‌شماریم و برای جناب آقای بشیر نژاد آرزوی موفقیت و سربلندی داریم و اطمینان داریم که ایشان با درایت و تخصص خود، نمایندگی شایسته‌ای از جامعه فرهنگی و هنری کشورمان به عمل خواهند آورد.

با احترام،

دکتر فردین احمدی مدیر مسئول و صاحب امتیاز انتشارات بین المللی حوزه مشق

 

 

 

 

 

 

 

❤️❤️

روابط عمومی انتشارات بین المللی حوزه مشق

https://ketabbaz.hozeyemashgh.ir

چاپ انواع کتاب: شعر،داستان،دلنوشته،رمان،زندگینامه،سفرنامه،نمايشنامه،فیلمنامه، تبدیل جزوات اساتید،مربیان، معلمان و دانشجویان به کتاب تبدیل پایان نامه کارشناسی ارشد به کتاب  تبدیل رساله دکتری به کتاب  مشاوره، نگارش و تدوین پایان نامه و رساله در رشته های علوم انسانی و اسلامی استخراج مقاله از پایان نامه و اکسپت مقاله  انجام طراحی جلد و صفحه آرایی در بالاترین کیفیت  ویراستاری حرفه ای کتاب   همین الان به کارشناسان حوزه مشق پیام بدهید.   ۰۹۱۹۱۵۷۰۹۳۶  ۰۹۳۹۳۳۵۳۰۰۹

1 بازدید
تصویر نویسنده
فردین احمدی

فردین احمدی دکتری فلسفه تعلیم وتربیت و برنامه ریزی و دانشجوی دکتری علوم قرآن و حدیث از دیار استان زنجان و در استان تهران دوران کودکی و نوجوانی را سپری و درحال حاضر در شهر کرج زندگی می کند. ایشان معلم دانشگاه و کارمند آموزش و پرورش می باشد. یکی از موفق ترین کار آفرینان جوان در عرصه فرهنگ و هنر است.فعال رسانه از دیگر فعالیت های ایشان است که طی این سالها یادداشت ها و مطالب متعددی در رسانه های معتبر منتشر شده است. کتب و مقالات قابل توجهی از ایشان به انتشار رسیده است. در حال حاضر جوانترین ناشر کشور ایران و یکی از موفق ترین مدیران نشر در کشور ایران یعنی انتشارات بین المللی حوزه مشق می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *