پایگاه اطلاع رسانی دکتر فردین احمدی

مدیر مسئول انتشارات بین المللی حوزه مشق

index
قلم شما

دلنوشته در وصف مولا علی علیه السلام به قلم دکتر فردین احمدی_انتشارات حوزه مشق

دلنوشته در وصف مولا علی علیه السلام

به قلم: دکتر فردین احمدی

در دل شب، زمزمه‌ای از عمق وجودم برمی‌خیزد، نجوایی خاموش که با نام تو، علی، زنده می‌شود. امیر مؤمنان، نور دل‌ها، در تو چیزی فراتر از کلمات نهفته است؛ عشقی که با تمام وجود حس می‌شود، اما قابل توصیف نیست.

از غدیر تا نهج البلاغه، هر گامی که برداشته‌ای، درسی برای بشریت بوده است. تو تجلی عدالت، شجاعت و بخشندگی هستی. تو که در میدان نبرد، شیر خدا بودی و در عین حال، در تاریک‌ترین شب‌ها، نجوای دل با خدای خود را داشتی، چه چیزی جز عشق می‌توانست هدایت‌گر تو باشد؟

علی، نام تو بر لب‌ها جاری است و در دل‌ها نقش بسته. با یاد تو، دلم گرم و آرام می‌شود. تو راهنمایی در مسیر زندگی، مشعلی در تاریکی و امیدی در دل شکستگی‌ها. تو یادآوری که حقیقت باید جستجو شود، که باید برای عدالت ایستاد و که عشق، عمیق‌ترین ارتباط ما با خداوند است.

در زمان‌هایی که گمان می‌بریم همه چیز در برابر ماست، یاد تو، مثال زندگی‌ای است که با وجود همه چالش‌ها، هرگز از ارزش‌های خود دست نکشید. تو به ما یاد می‌دهی که بزرگی نه در پیروزی‌های مادی، بلکه در بزرگواری روح و پاکی قلب است.

علی، تو آینه‌ای هستی که در آن، بهترین‌های وجود خودمان را می‌بینیم. بگذار نام تو، همچونان فانوسی در شب‌های تاریک، مسیرمان را روشن کند. بگذار عشق و عدالتی که تو نماینده‌ی آن بودی، همچنان در دل‌ها زنده بماند و ما را در مسیر صلح و برادری راهنمایی کند.

در پایان، تنها می‌توانم بگویم: حضور تو در تاریخ، یادآور این حقیقت است که عظمت واقعی در کردار و قلب‌های ما نهفته است. ای علی، تو همواره در قلب و روح ما زنده خواهی بود.

 

 

 

❤️❤️

روابط عمومی انتشارات بین المللی حوزه مشق

 

https://ketabbaz.hozeyemashgh.ir

چاپ انواع کتاب: شعر،داستان،دلنوشته،رمان،زندگینامه،سفرنامه،نمايشنامه،فیلمنامه، تبدیل جزوات اساتید،مربیان، معلمان و دانشجویان به کتاب تبدیل پایان نامه کارشناسی ارشد به کتاب  تبدیل رساله دکتری به کتاب  مشاوره، نگارش و تدوین پایان نامه و رساله در رشته های علوم انسانی و اسلامی استخراج مقاله از پایان نامه و اکسپت مقاله  انجام طراحی جلد و صفحه آرایی در بالاترین کیفیت  ویراستاری حرفه ای کتاب

همین الان به کارشناسان حوزه مشق پیام بدهید.

 

۰۹۱۹۱۵۷۰۹۳۶

۰۹۳۹۳۳۵۳۰۰۹

14 بازدید
تصویر نویسنده
فردین احمدی

فردین احمدی دکتری فلسفه تعلیم وتربیت و برنامه ریزی و دانشجوی دکتری علوم قرآن و حدیث از دیار استان زنجان و در استان تهران دوران کودکی و نوجوانی را سپری و درحال حاضر در شهر کرج زندگی می کند. ایشان معلم دانشگاه و کارمند آموزش و پرورش می باشد. یکی از موفق ترین کار آفرینان جوان در عرصه فرهنگ و هنر است.فعال رسانه از دیگر فعالیت های ایشان است که طی این سالها یادداشت ها و مطالب متعددی در رسانه های معتبر منتشر شده است. کتب و مقالات قابل توجهی از ایشان به انتشار رسیده است. در حال حاضر جوانترین ناشر کشور ایران و یکی از موفق ترین مدیران نشر در کشور ایران یعنی انتشارات بین المللی حوزه مشق می باشد.

یک نظر برای “دلنوشته در وصف مولا علی علیه السلام به قلم دکتر فردین احمدی_انتشارات حوزه مشق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *