پایگاه اطلاع رسانی دکتر فردین احمدی

مدیر مسئول انتشارات بین المللی حوزه مشق

index
کتاب های دکتر فردین احمدی

معرفی کتاب قلب‌های بیمار در قرآن و پیامدها و راه درمان آن؛ جلد اول 

 

کتاب قلب‌های بیمار در قرآن و پیامدها و راه درمان آن نوشته فردین احمدی است.

این کتاب جلد اول یک مجموعه سه جلدی به همین نام است که به مصادیق بیماردلی و اوصاف آن‌ها در قرآن و روایات می‌پردازد.

درباره قلب‌های بیمار در قرآن و پیامدها و راه درمان آن  این مجموعه به راه پیشگیری و درمان بیماردلی از نگاه قرآن می‌پردازد.

نویسنده در این کتاب ضمن اشاره به اهمیت درمان بیماری‌های دل، راه‌های درمان این مشکل را هم ذکر می‌کند. به‌طور مثال برای درمان بیماردلی نفاق به راهکارهایی از جمله:

بهره‌گیری از قرآن، دعا و غیره اشاره می‌کند. برای درمان بیماردلی کفر، به راهکارهایی از جمله: تقویت قوه تشخیص حق از باطل، دوری از تعصب کورکورانه و غیره می‌پردازد.

همچنین برای درمان بیماردلی هوا و هوس، راهکارهایی مانند تقویت ایمان و تقوا، کم خوردن و خوب خوردن، ازدواج، روزه، پیروی از عقل و غیره را پیشنهاد می‌کند.

این مجموعه کاملا برپایه‌ای آیات قرآن است و روح روان انسان را روشن می‌کند

7 بازدید
تصویر نویسنده
فردین احمدی

فردین احمدی دکتری فلسفه تعلیم وتربیت و برنامه ریزی و دانشجوی دکتری علوم قرآن و حدیث از دیار استان زنجان و در استان تهران دوران کودکی و نوجوانی را سپری و درحال حاضر در شهر کرج زندگی می کند. ایشان معلم دانشگاه و کارمند آموزش و پرورش می باشد. یکی از موفق ترین کار آفرینان جوان در عرصه فرهنگ و هنر است.فعال رسانه از دیگر فعالیت های ایشان است که طی این سالها یادداشت ها و مطالب متعددی در رسانه های معتبر منتشر شده است. کتب و مقالات قابل توجهی از ایشان به انتشار رسیده است. در حال حاضر جوانترین ناشر کشور ایران و یکی از موفق ترین مدیران نشر در کشور ایران یعنی انتشارات بین المللی حوزه مشق می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *