پایگاه اطلاع رسانی دکتر فردین احمدی

مدیر مسئول انتشارات بین المللی حوزه مشق

index
تازه های کتاب,قلم شما

هر نفس با تو توسط انتشارات حوزه مشق منتشر شد.

معرفی کتاب:

نام اثر: هر نفس باتو

به قلم: فهیمه منصوری (ارغوان)

این مجموعه شامل ۲۴ غزل و ۱مثنوی در 62 صفحه می باشد. روح عشق و احساس سبب شده تا اشعارش زنده و پویا باشد و حس وحالی خارق العاده را به مخاطب القا کند. بیان ساده و روان و انتقال مفاهیم عاشقانه از ویژگی‌های شعری اوست. او تصویر سازی هنرمندانه ای دارد به گونه ای که دست مخاطب را گرفته و با خود همراه می‌ سازد.گاهی اشعارش سرخوشانه است و خاطر خواننده را جلا می دهد و گاه غم تمام وجودش را فرا می گیرد و لب به شکوه و شکایت می گشاید.در هر صورت، او عشق را برتر و والاتر می داند و گاه عارفانه خدا را در اشعارش می ستاید و از او یاری می خواهد: «قسم به حرمت باران دمی مرا دریاب/ که ذکر هر شب و روزم خدای رحمان است»
در شعرهای پایانی کتاب، بیشتر شاهد غزل هایی با محتوای اجتماعی هستیم که یادآور روزهای تلخ کرونایی است. با نگاهی گذرا به این کتاب، درمی یابیم که روح زنانگی، عاطفه و لطافت در اشعارش بارز است. آنچه اشعارش را خاص و ممتاز کرده آن است که از دل برآمده و بر دل می نشیند.

 

 

 

 

 

روابط عمومی انتشارات بین المللی حوزه مشق

https://hozeyemashgh.ir

چاپ انواع کتاب: شعر،داستان،دلنوشته،رمان،زندگینامه،سفرنامه،نمايشنامه،فیلمنامه، تبدیل جزوات اساتید،مربیان، معلمان و دانشجویان به کتاب تبدیل پایان نامه کارشناسی ارشد به کتاب  تبدیل رساله دکتری به کتاب  مشاوره، نگارش و تدوین پایان نامه و رساله در رشته های علوم انسانی و اسلامی استخراج مقاله از پایان نامه و اکسپت مقاله  انجام طراحی جلد و صفحه آرایی در بالاترین کیفیت  ویراستاری حرفه ای کتاب

همین الان به کارشناسان حوزه مشق پیام بدهید.

۰۹۱۹۱۵۷۰۹۳۶

۰۹۳۹۳۳۵۳۰۰۹

2 بازدید
تصویر نویسنده
فردین احمدی

فردین احمدی دکتری فلسفه تعلیم وتربیت و برنامه ریزی و دانشجوی دکتری علوم قرآن و حدیث از دیار استان زنجان و در استان تهران دوران کودکی و نوجوانی را سپری و درحال حاضر در شهر کرج زندگی می کند. ایشان معلم دانشگاه و کارمند آموزش و پرورش می باشد. یکی از موفق ترین کار آفرینان جوان در عرصه فرهنگ و هنر است.فعال رسانه از دیگر فعالیت های ایشان است که طی این سالها یادداشت ها و مطالب متعددی در رسانه های معتبر منتشر شده است. کتب و مقالات قابل توجهی از ایشان به انتشار رسیده است. در حال حاضر جوانترین ناشر کشور ایران و یکی از موفق ترین مدیران نشر در کشور ایران یعنی انتشارات بین المللی حوزه مشق می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *