پایگاه اطلاع رسانی دکتر فردین احمدی

مدیر مسئول انتشارات بین المللی حوزه مشق

index
قلم شما

چگونگی انتخاب بهترین نامزد ریاست جمهوری_انتشارات حوزه مشق

چه کسی را انتخاب کنیم؟

هم میهنان گرامی،

در آستانه‌ی روزی بزرگ و تعیین‌کننده قرار داریم، روزی که هر یک از ما با رأی خود، آینده‌ی ایران عزیزمان را رقم می‌زنیم. در این لحظات حساس، به یاد داشته باشیم که امام علی (ع) می‌فرمایند: “مردمان را به سنجش خودتان بسنجید، زیرا همه از یک جنس‌اند.”

در انتخابات پیش رو، بیایید با دقت و تأمل، بر اساس اصول اخلاقی و ارزش‌های اجتماعی که امام علی (ع) به ما آموخته، رأی دهیم. ایشان می‌فرمایند: “بزرگترین ثروت، عقل است و بزرگترین فقر، نادانی.” پس، با عقل و آگاهی، نامزدی را انتخاب کنیم که مایه‌ی رشد، توسعه و عدالت در جامعه‌مان باشد.

امام علی (ع) تأکید می‌کنند: “عدالت آن است که همانند خورشید بر همه بتابد.” این پیام، یادآور اهمیت انتخابی است که بتواند عدالت و برابری را برای تمام اقشار جامعه به ارمغان بیاورد، نه تنها برای امروز بلکه برای نسل‌های آینده.

همچنین، ایشان ما را به یادآوری می‌فرمایند که: “مراقب باشید از افرادی که وعده‌ها می‌دهند اما عمل نمی‌کنند.” در این روزهای تعیین‌کننده، به وعده‌هایی که قابلیت تحقق دارند بیندیشیم و از خود بپرسیم که کدام نامزد می‌تواند به واقع، به بهبود وضعیت کشورمان کمک کند.

هم میهنان عزیز، انتخاب ما تأثیری عمیق و دائمی بر آینده‌ی جامعه‌مان خواهد داشت. بیایید با هدایت کلام امیرالمؤمنین (ع) و با تکیه بر خرد و آگاهی خود، انتخابی کنیم که نه تنها امروز ما را سربلند کند، بلکه برای نسل‌های آینده الهام‌بخش باشد.

به امید ایرانی سربلند و مرفه، توسط انتخابی آگاهانه و مسئولانه.

با احترام،
دکتر فردین احمدی

 

 

 

 

❤️❤️

روابط عمومی انتشارات بین المللی حوزه مشق

https://ketabbaz.hozeyemashgh.ir

چاپ انواع کتاب: شعر،داستان،دلنوشته،رمان،زندگینامه،سفرنامه،نمايشنامه،فیلمنامه، تبدیل جزوات اساتید،مربیان، معلمان و دانشجویان به کتاب تبدیل پایان نامه کارشناسی ارشد به کتاب  تبدیل رساله دکتری به کتاب  مشاوره، نگارش و تدوین پایان نامه و رساله در رشته های علوم انسانی و اسلامی استخراج مقاله از پایان نامه و اکسپت مقاله  انجام طراحی جلد و صفحه آرایی در بالاترین کیفیت  ویراستاری حرفه ای کتاب   همین الان به کارشناسان حوزه مشق پیام بدهید.   ۰۹۱۹۱۵۷۰۹۳۶  ۰۹۳۹۳۳۵۳۰۰۹

3 بازدید
تصویر نویسنده
فردین احمدی

فردین احمدی دکتری فلسفه تعلیم وتربیت و برنامه ریزی و دانشجوی دکتری علوم قرآن و حدیث از دیار استان زنجان و در استان تهران دوران کودکی و نوجوانی را سپری و درحال حاضر در شهر کرج زندگی می کند. ایشان معلم دانشگاه و کارمند آموزش و پرورش می باشد. یکی از موفق ترین کار آفرینان جوان در عرصه فرهنگ و هنر است.فعال رسانه از دیگر فعالیت های ایشان است که طی این سالها یادداشت ها و مطالب متعددی در رسانه های معتبر منتشر شده است. کتب و مقالات قابل توجهی از ایشان به انتشار رسیده است. در حال حاضر جوانترین ناشر کشور ایران و یکی از موفق ترین مدیران نشر در کشور ایران یعنی انتشارات بین المللی حوزه مشق می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *