پایگاه اطلاع رسانی دکتر فردین احمدی

مدیر مسئول انتشارات بین المللی حوزه مشق

index
تازه های کتاب

کتاب در قلمرو نفت منتشر شد.

کتاب: در قلمرو نفت

 

به قلم: الیاس صالحی نژاد

 

برای خرید این کتاب می توانید به دایرکت پیج های وابسته به انتشارات حوزه مشق    @hooze_mashg  @mntzr907  @kashfe_bartar    یا آیدی تلگرامی  @Montazer313_50_1   و یا بصورت پیامک به شماره تلفن و شماره واتساپی 09191570936  مراجعه کنید.

به یاری خدا در سریعترین زمان به درب منزلتان ارسال می شود. با تشکر روابط عمومی نشر حوزه مشق   چاپ کتاب: پژوهشی، علمی، داستان، کودک، رمان، دلنوشته، شعر، سفرنامه،  تبدیل جزوات ومقالات به کتاب تبدیل پایان نامه کارشناسی ارشد به کتاب تبدیل رساله دکتری به کتاب چاپ کتاب مشترک  اندیشه خود را با رسانه ای ترین انتشارات ایران و ناشر رتبه اولی  کشور ماندگار کنید.

با مدیریت دکتر فردین احمدی

09191570936

09393353009

5 بازدید
تصویر نویسنده
فردین احمدی

فردین احمدی دکتری فلسفه تعلیم وتربیت و برنامه ریزی و دانشجوی دکتری علوم قرآن و حدیث از دیار استان زنجان و در استان تهران دوران کودکی و نوجوانی را سپری و درحال حاضر در شهر کرج زندگی می کند. ایشان معلم دانشگاه و کارمند آموزش و پرورش می باشد. یکی از موفق ترین کار آفرینان جوان در عرصه فرهنگ و هنر است.فعال رسانه از دیگر فعالیت های ایشان است که طی این سالها یادداشت ها و مطالب متعددی در رسانه های معتبر منتشر شده است. کتب و مقالات قابل توجهی از ایشان به انتشار رسیده است. در حال حاضر جوانترین ناشر کشور ایران و یکی از موفق ترین مدیران نشر در کشور ایران یعنی انتشارات بین المللی حوزه مشق می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *