پایگاه اطلاع رسانی دکتر فردین احمدی

مدیر مسئول انتشارات بین المللی حوزه مشق

index
قلم شما

بنیاد جهانی سبز منش مهدی بیرانوند روژمان ،سرپرست نویسندگان انتشارات حوزه مشق را بعنوان پژوهشگر برتر این بنیاد انتخاب کرد.

مهدی بیرانوند سرپرست نویسندگان انتشارات حوزه مشق بعنوان پژوهشگر برتر بنیاد جهانی سبز منش انتخاب شد

کتاب افغانستان و مارادونا چه گوارای فوتبال اثر مهدی بیرانوند ” روژمان ”  سرپرست نویسندگان انتشارات حوزه مشق با کتاب افغانستان ( نگاهی به سقوط افغانستان بدست طالبان ) بعنوان پژوهشگر برتر بنیاد جهانی فارسی زبانان ” سبز منش ” در افغانستان انتخاب شد

به گزارش رسانه بنیاد جهانی سبزمنش: کتاب افغانستان و مارادونا چه‌ گوارای فوتبال دو اثر مهدی بیرانوند متخلص به روژمان در بخش حوزه پژوهشی ( سیاسی – ورزشی ) بعنوان آثار برتر سال ۱۴۰۱ در کشور افغانستان انتخاب شدند.

متن انتخابیه هئیت رهبری بنیاد جهانی سبزمنش به این شرح است:

شخصیت فرهیخته محترم مهدی بیرانوند  نویسنده کتاب های افغانستان و مارادونا چه گوارای فوتبال  تاریخ همیشه وامدار مردان و زنانی است که در مقاطع مختلف، داشته های مادی و معنوی خویش را در طبق اخلاص نهاده و عمیق ترین مفاهیم بشری یعنی آموزش، پرورش و ترویج فرهنگ، پژوهش را با تعریف و تفسیر ویژه برای نسل های آینده ماندگار ساخته اند.

هئیت رهبری بنیاد جهانی سخن گستران سبزمنش ویژه فارسی زبانان جهان‌ از زحمات و تلاش های همیشگی ” پژوهشی – هنری ” شما در راستای تقویت امور فرهنگی بنیاد جهانی سبز منش به دیده قدر نگریسته و با انتخاب دو اثر پژوهشی  کتاب ” افغانستان و مارادونا چه گوارای فوتبال ” به قلم شما بعنوان اثار پژوهشی برتر در سال ۱۴۰۱ خورشیدی در کشور افغانستان این لوح یادبود و سپاس را تقدیم حضور شما می نماید.

باتقدیم حرمت

دبیرکل بنیاد جهانی سبزمنش

دکتر بسم الله شریفی

مهدی بیرانوند متخلص به ” روژمان ” نویسنده، روزنامه‌نگار و شاعر زاده بروجرد است که تا کنون ده عنوان کتاب در حوزه ” ادبیات، رسانه، پژوهش سیاسی  و ورزشی ” تالیف و ده ها جایزه بین المللی و کشوری کسب و صاحب مقاله isc می باشد.

کتاب های برگزیده توسط انتشارات حوزه مشق به چاپ رسیده است.

27 بازدید
تصویر نویسنده
فردین احمدی

فردین احمدی دکتری فلسفه تعلیم وتربیت و برنامه ریزی و دانشجوی دکتری علوم قرآن و حدیث از دیار استان زنجان و در استان تهران دوران کودکی و نوجوانی را سپری و درحال حاضر در شهر کرج زندگی می کند. ایشان معلم دانشگاه و کارمند آموزش و پرورش می باشد. یکی از موفق ترین کار آفرینان جوان در عرصه فرهنگ و هنر است.فعال رسانه از دیگر فعالیت های ایشان است که طی این سالها یادداشت ها و مطالب متعددی در رسانه های معتبر منتشر شده است. کتب و مقالات قابل توجهی از ایشان به انتشار رسیده است. در حال حاضر جوانترین ناشر کشور ایران و یکی از موفق ترین مدیران نشر در کشور ایران یعنی انتشارات بین المللی حوزه مشق می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *