پایگاه اطلاع رسانی دکتر فردین احمدی

مدیر مسئول انتشارات بین المللی حوزه مشق

index
قلم شما

پژوهشگر انتشارات بین المللی حوزه مشق برترین مدیر ایران در وزارت آموزش و پرورش شد.

پیام تبریک دکتر فردین احمدی

 

با سلام و احترام فراوان؛

جناب آقای مهندس مهدی بشیر نژاد
به نمایندگی از انتشارات بین‌المللی حوزه مشق، این افتخار بزرگ که شما به عنوان “مدیر نمونه کشور ایران” از سوی وزارت آموزش و پرورش ایران اعطا شده است، موجب خرسندی و سربلندی بسیار است. این انتخاب، نه تنها نشان از تعهد و تخصص بی‌بدیل شما در حوزه آموزش دارد، بلکه مایه مباهات و الهام‌بخش برای همه اعضای این مجموعه و مخصوصاً برای من به عنوان مدیر این مجموعه می‌باشد.

نقش‌آفرینی شما در تربیت و پرورش نسلی دانا و مسئول، به خصوص به عنوان مدیر هنرستانی در غرب استان تهران، بیانگر عزم راسخ شما برای اعتلای سطح آموزش و پرورش در جامعه می‌باشد. تلاش‌ها و دستاوردهای شما الگویی است برای سایر مدیران و معلمان که قطعا شایسته ستایش و پیروی است.

ما در انتشارات بین‌المللی حوزه مشق، به خود می‌بالیم که شما را در میان نویسندگان و پژوهشگران خود داریم و اطمینان داریم که شما همچنان نوری فروزان در مسیر رشد و تعالی آموزش خواهید بود.

لطفاً پذیرای صمیمانه‌ترین تبریکات ما باشید و بدانید که موفقیت‌های شما را در هر قدم از دل و جان شادباش می‌گوییم.

با آرزوی بهترین‌ها برای شما در تمامی مراحل زندگی و کار.

دکتر فردین احمدی
مدیر انتشارات بین‌المللی حوزه مشق

3 بازدید
تصویر نویسنده
فردین احمدی

فردین احمدی دکتری فلسفه تعلیم وتربیت و برنامه ریزی و دانشجوی دکتری علوم قرآن و حدیث از دیار استان زنجان و در استان تهران دوران کودکی و نوجوانی را سپری و درحال حاضر در شهر کرج زندگی می کند. ایشان معلم دانشگاه و کارمند آموزش و پرورش می باشد. یکی از موفق ترین کار آفرینان جوان در عرصه فرهنگ و هنر است.فعال رسانه از دیگر فعالیت های ایشان است که طی این سالها یادداشت ها و مطالب متعددی در رسانه های معتبر منتشر شده است. کتب و مقالات قابل توجهی از ایشان به انتشار رسیده است. در حال حاضر جوانترین ناشر کشور ایران و یکی از موفق ترین مدیران نشر در کشور ایران یعنی انتشارات بین المللی حوزه مشق می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *