پایگاه اطلاع رسانی دکتر فردین احمدی

مدیر مسئول انتشارات بین المللی حوزه مشق

index
قلم شما,یادداشت ها

پیام دکتر فردین احمدی به منتخب محترم چهاردهمین دوره ریاست جمهوری ایران_انتشارات حوزه مشق

به منتخب محترم چهاردهمین دوره ریاست جمهوری ایران،

در آستانه‌ی پذیرش مسئولیتی بزرگ و سنگین، پیامی را به رسم ادب و احترام تقدیم می‌دارم، پیامی که چراغ راهی است از نهج البلاغه و کلام نورانی امام علی (ع)، گنجینه‌ای که راهنمای هر حکمرانی عادل و سربلند است.

“مردم را به همان شکلی که دوست داری به تو رفتار شود، رفتار کن”، این سخن حضرت علی (ع) بیان‌گر اصل مهم اخلاق و درک متقابل است. به یاد داشته باشید که رضایتمندی مردم، مهم‌ترین سرمایه‌ی یک حکمران است.

“هیچ کس را به خاطر بیان حقیقت سرزنش مکن، حتی اگر تلخ و ناخوشایند باشد”، یادآوری است از اینکه شنیدن نقدها و پذیرش آن‌ها، سنگ بنای پیشرفت و اصلاح امور است.

“عدالت را پیشه کنید، که عدالت نسبت به آنچه دوست دارید و آنچه دشمن دارید یکسان است”، این سخن نورانی، بر اهمیت بی‌طرفی و عدالت در تمامی تصمیمات تأکید دارد. تنها در سایه‌ی عدالت است که جامعه‌ای سربلند و پایدار می‌ماند.

“صبر و بردباری را سرلوحه‌ی کار خویش قرار دهید، زیرا ثمره‌ی صبر جز پیروزی نیست”، این کلام، یادآور آن است که در مسیر دشوار حکمرانی، صبر و تحمل، کلید رسیدن به موفقیت‌های بزرگ است.

در آخر، به یاد داشته باشید که “شما نگهبانانی هستید که برای حفاظت از مردم و امانت‌های آنان برگزیده شده‌اید”، پس با امانت‌داری، شجاعت و عدالت، میراثی برای نسل‌های آینده بر جای بگذارید که نام شما را با عزت و احترام یاد کنند.

موفقیت و سربلندی شما در خدمت به مردم و پیشبرد ایران عزیز، دعای قلبی هر ایرانی است. بیایید با الهام از کلام نورانی امیرالمؤمنین (ع)، فصلی نو در تاریخ ایران رقم بزنیم.

با احترام،
دکتر فردین احمدی مدیر مسئول و صاحب امتیاز انتشارات حوزه مشق

 

 

 

 

❤️❤️

روابط عمومی انتشارات بین المللی حوزه مشق

https://ketabbaz.hozeyemashgh.ir

چاپ انواع کتاب: شعر،داستان،دلنوشته،رمان،زندگینامه،سفرنامه،نمايشنامه،فیلمنامه، تبدیل جزوات اساتید،مربیان، معلمان و دانشجویان به کتاب تبدیل پایان نامه کارشناسی ارشد به کتاب  تبدیل رساله دکتری به کتاب  مشاوره، نگارش و تدوین پایان نامه و رساله در رشته های علوم انسانی و اسلامی استخراج مقاله از پایان نامه و اکسپت مقاله  انجام طراحی جلد و صفحه آرایی در بالاترین کیفیت  ویراستاری حرفه ای کتاب   همین الان به کارشناسان حوزه مشق پیام بدهید.   ۰۹۱۹۱۵۷۰۹۳۶  ۰۹۳۹۳۳۵۳۰۰۹

0 بازدید
تصویر نویسنده
فردین احمدی

فردین احمدی دکتری فلسفه تعلیم وتربیت و برنامه ریزی و دانشجوی دکتری علوم قرآن و حدیث از دیار استان زنجان و در استان تهران دوران کودکی و نوجوانی را سپری و درحال حاضر در شهر کرج زندگی می کند. ایشان معلم دانشگاه و کارمند آموزش و پرورش می باشد. یکی از موفق ترین کار آفرینان جوان در عرصه فرهنگ و هنر است.فعال رسانه از دیگر فعالیت های ایشان است که طی این سالها یادداشت ها و مطالب متعددی در رسانه های معتبر منتشر شده است. کتب و مقالات قابل توجهی از ایشان به انتشار رسیده است. در حال حاضر جوانترین ناشر کشور ایران و یکی از موفق ترین مدیران نشر در کشور ایران یعنی انتشارات بین المللی حوزه مشق می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *