پایگاه اطلاع رسانی دکتر فردین احمدی

مدیر مسئول انتشارات بین المللی حوزه مشق

index
قلم شما,یادداشت ها

نگاهی به واژه های عشق،عاشقانه،نفس،دوستت دارم،عاشقتم

خانه

دکتر فردین احمدی مدیر مسئول انتشارات بین المللی حوزه مشق:

این عبارات به نوعی از احساسات و امواج عاطفی بشر است که در بیان عشق و علاقه به دیگران به کار می‌روند. این احساسات از زمان‌های بسیار قدیمی در ادبیات، شعر، موسیقی و هنر به کار رفته‌اند و همواره در فرهنگ و ادبیات مختلف مورد توجه قرار گرفته‌اند.

 

عشق به معنای ارتباطی عاطفی قوی و پایدار با فردی دیگر است که می‌تواند در قالب دوستی، رابطه عاطفی و یا رابطه رمانتیک بروز پیدا کند.

 

عاشقانه به معنای بیان عشق و علاقه به شکل هنری و شعری است که معمولاً شامل احساسات عاطفی شدید و شور و هیجان است.

 

نفس به معنای دلخواه و خواستهٔ شخص است و می‌تواند به هر نوع خواستهٔ شخصی اشاره کند.

 

“دوستت دارم” و “عاشقتم” نیز دو عبارت است که به بیان عشق و علاقه به دیگران به کار می‌روند و نشان دهندهٔ علاقه و احساسات عاطفی شدیدی هستند که در قلب هر فردی وجود دارد.

 

❤️

دیدار مجدد با عشق اول

 

 

دیدار مجدد با عشق اول می‌تواند یک تجربهٔ پرشور و هیجان‌انگیز باشد و به طور معمول در ذهن بسیاری از ما به عنوان یکی از آرزوهای زندگی وجود دارد. این تجربه می‌تواند به دلیل احساسات عمیق و خاصی که به یادگاری مانده، بسیار شگفت‌انگیز و هیجان‌انگیز باشد.

 

دیدار مجدد با عشق اول ممکن است موجب بروز احساسات مختلفی شود. گاهی اوقات، این دیدار می‌تواند باعث شادی و خوشحالی شما شود و به شما احساس موفقیت و پیروزی بدهد. اما گاهی اوقات، این تجربه می‌تواند باعث بروز احساساتی مانند درد، افسردگی، شک و تردید شود، زیرا شاید عشق اول شما نتواند همانند گذشته با شما ارتباط برقرار کند و یا به دلایل دیگر، این دیدار نتواند به تجربه‌ای مثبت تبدیل شود.

 

در هر صورت، مهم است که با احتیاط و آرامش به دیدار مجدد با عشق اول بروید و سعی کنید برای خودتان و برای شخص دیگر احترام قائل باشید. نباید فراموش کرد که شخص دیگر نیز خودش را تغییر داده و تجربه‌های جدیدی را در زندگی خود داشته است. در نهایت، بهترین راه برای مواجهه با دیدار مجدد با عشق اول، صادق بودن و بازخورد دادن به شخص دیگر و همچنین شنیدن با دقت اوست.

صفحه اصلی

چاپ انواع کتاب:
شعر،داستان،دلنوشته،رمان،کتاب کودک،
کتاب کار،ترجمه کتاب کتاب،
سفرنامه،زندگینامه،نمایشنامه،فیلمنامه و…
با شرایط ویژه

و
تبدیل پایان نامه ارشد و رساله دکتری به کتاب با بهترین شرایط

و اکسپت مقاله همایشی، کنفرانسی در یک هفته

در

انتشارات بین المللی حوزه مشق
به مدیریت دکتر فردین احمدی
انجام می‌شود

 

3 بازدید
تصویر نویسنده
فردین احمدی

فردین احمدی دکتری فلسفه تعلیم وتربیت و برنامه ریزی و دانشجوی دکتری علوم قرآن و حدیث از دیار استان زنجان و در استان تهران دوران کودکی و نوجوانی را سپری و درحال حاضر در شهر کرج زندگی می کند. ایشان معلم دانشگاه و کارمند آموزش و پرورش می باشد. یکی از موفق ترین کار آفرینان جوان در عرصه فرهنگ و هنر است.فعال رسانه از دیگر فعالیت های ایشان است که طی این سالها یادداشت ها و مطالب متعددی در رسانه های معتبر منتشر شده است. کتب و مقالات قابل توجهی از ایشان به انتشار رسیده است. در حال حاضر جوانترین ناشر کشور ایران و یکی از موفق ترین مدیران نشر در کشور ایران یعنی انتشارات بین المللی حوزه مشق می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *