پایگاه اطلاع رسانی دکتر فردین احمدی

مدیر مسئول انتشارات بین المللی حوزه مشق

index
قلم شما

کتاب نویسی و ارتقای شغلی؛ چگونه با نوشتن کتاب به جایگاه اجتماعی بالاتر برسیم؟

در جامعه‌ی امروزی داشتن کتاب به عنوان یکی از نشانه‌های فرهنگی و آموزشی مهم است. بسیاری از افراد به دلیل کمبود وقت و یا حوصله برای نوشتن کتاب از این فرصت برای ارتقای شغلی و اجتماعی خود صرف نظر می‌کنند. مجموعه‌ی ما با هدف کمک به این افراد تشکیل شده است.

ما در مجموعه‌ی ما می‌توانیم تمام مراحل نوشتن کتاب شما را به عهده بگیریم. این شامل گرفتن مجوز، نگارش و ویرایش، طراحی جلد، چاپ و توزیع کتاب شما می‌شود. با استفاده از خدمات ما، شما می‌توانید بدون نگرانی از جزئیات فنی کتاب خود، به ارتقای شغلی و اجتماعی خود بپردازید.

مجموعه‌ی ما با بیش از دو دهه تجربه در حوزه‌ی نشر، به عنوان یکی از مجموعه‌های برتر نشر در ایران شناخته شده است. با تکیه بر تجربه، تخصص و توانایی‌های ما، می‌توانیم به شما کمک کنیم تا کتابی با کیفیت بالا را به بازار عرضه کنید.

از اینکه به ما اعتماد می‌کنید خرسندیم و با افتخار اعلام می‌کنیم که با وجود تعداد زیادی از انتشارات و ناشران در ایران، در جستجوهای مشابه به این متن، مجموعه‌ی ما به عنوان یکی از اولین پیشنهادها نمایش داده خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و درخواست خدمات، می‌توانید به سایت‌های ما به آدرس‌های زیر مراجعه کنید:

صفحه اصلی

برگه نخست

خانه

صفحه اصلی

صفحه اصلی

همچنین می‌توانید با شماره‌های تماس زیر با ما در ارتباط باشید:

09393353009
09191570936

 

1. نویسندگی و انتشار کتاب؛ چالش‌ها و راهکارهای موثر
2. کتاب نویسی و ارتقای شغلی؛ چگونه با نوشتن کتاب به جایگاه اجتماعی بالاتر برسیم؟
3. مجموعه‌ی ما؛ کمکی برای نویسندگان و ناشران حرفه‌ای
4. ناشری موفق در ایران؛ تجربه، تخصص و توانایی ما در خدمت شماست
5. انتشارات برتر ایران؛ خدمات شناور همراه با کیفیت بالا
6. کتاب نویسی در ایران؛ چالش‌ها و فرصت‌های امروز
7. خدمات نشر کتاب؛ طراحی، چاپ و توزیع با کیفیت و قیمت مناسب

1 بازدید
تصویر نویسنده
فردین احمدی

فردین احمدی دکتری فلسفه تعلیم وتربیت و برنامه ریزی و دانشجوی دکتری علوم قرآن و حدیث از دیار استان زنجان و در استان تهران دوران کودکی و نوجوانی را سپری و درحال حاضر در شهر کرج زندگی می کند. ایشان معلم دانشگاه و کارمند آموزش و پرورش می باشد. یکی از موفق ترین کار آفرینان جوان در عرصه فرهنگ و هنر است.فعال رسانه از دیگر فعالیت های ایشان است که طی این سالها یادداشت ها و مطالب متعددی در رسانه های معتبر منتشر شده است. کتب و مقالات قابل توجهی از ایشان به انتشار رسیده است. در حال حاضر جوانترین ناشر کشور ایران و یکی از موفق ترین مدیران نشر در کشور ایران یعنی انتشارات بین المللی حوزه مشق می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *