پایگاه اطلاع رسانی دکتر فردین احمدی

مدیر مسئول انتشارات بین المللی حوزه مشق

index
قلم شما

بهترین انتشارات برای چاپ کتاب شعر

خانه

آیا به دنبال یک انتشارات معتبر و حرفه‌ای برای چاپ کتاب شعر خود هستید؟ انتشارات حوزه مشق با سال ها سابقه درخشان در زمینه چاپ کتاب‌های شعر و ادبیات، آماده خدمت‌رسانی به شما هستند. با تیمی از متخصصین چاپ و طراحی کتاب، انتشارات حوزه مشق به شما خدماتی شامل تدوین، ویرایش و طراحی کتاب، چاپ با کیفیت بالا و توزیع در سراسر کشور را ارائه می‌دهد.

با انتشارات حوزه مشق، بیشتر بخوانید، بیشتر بنویسید و بیشتر منتشر کنید. برای اطلاعات بیشتر و درخواست خدمات چاپ کتاب شعر، به وبسایت ما به آدرس hozeyemashgh.ir مراجعه کنید و یا با شماره‌های 09191570936 و 09393353009 تماس بگیرید. ما آماده همکاری با شما هستیم.

چاپ کتاب شعر با بهترین کیفیت و قیمت مناسب
انتشارات حوزه مشق: همراه شما در انتشار کتاب شعر
چاپ کتاب شعر با روشی ساده و موثر
بهترین انتشارات برای چاپ کتاب شعر
چاپ کتاب شعر با تخصصی‌ترین انتشارات کشور
انتشارات حوزه مشق: خدمات کامل چاپ کتاب شعر
چاپ کتاب شعر با بالاترین کیفیت و سرعت تحویل
انتشارات حوزه مشق: انتخابی هوشمند برای چاپ کتاب شعر
چاپ کتاب شعر به صورت حرفه‌ای با انتشارات حوزه مشق

صفحه اصلی

2 بازدید
تصویر نویسنده
فردین احمدی

فردین احمدی دکتری فلسفه تعلیم وتربیت و برنامه ریزی و دانشجوی دکتری علوم قرآن و حدیث از دیار استان زنجان و در استان تهران دوران کودکی و نوجوانی را سپری و درحال حاضر در شهر کرج زندگی می کند. ایشان معلم دانشگاه و کارمند آموزش و پرورش می باشد. یکی از موفق ترین کار آفرینان جوان در عرصه فرهنگ و هنر است.فعال رسانه از دیگر فعالیت های ایشان است که طی این سالها یادداشت ها و مطالب متعددی در رسانه های معتبر منتشر شده است. کتب و مقالات قابل توجهی از ایشان به انتشار رسیده است. در حال حاضر جوانترین ناشر کشور ایران و یکی از موفق ترین مدیران نشر در کشور ایران یعنی انتشارات بین المللی حوزه مشق می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *