پایگاه اطلاع رسانی دکتر فردین احمدی

مدیر مسئول انتشارات بین المللی حوزه مشق

index
ادبیات,قلم شما

برترین کتاب‌های ادبی، دینی، روانشناسی و سیاسی در نمایشگاه کتاب تهران۱۴۰۲

خانه

در سی و چهارمین دوره نمایشگاه کتاب تهران، کتاب‌های مجازی و حضوری به فروش رسیدند. در این خبر، به پر‌فروش‌ترین کتاب‌های این دوره می‌پردازیم. در حوزه ادعیه و اذکار، کتاب “دعاهای قرآنی برای آرامش دل‌ها” به نویسندگی بهجت محمدی در صدر فروش قرار گرفت. در بخش دانشگاهی، کتاب‌های “آموزه‌های روانشناسی و تربیتی در قرآن و حدیث” و “آموزه‌های مشاوره‌ای در قرآن و حدیث” به نویسندگی حجه الاسلام دکتر محمد حسین توانایی پر‌فروش شدند.در بخش رمان بزرگسال، کتاب “دختری در تندباد” به قلم میترا صبور، و در بخش نوجوان، کتاب “یک اتفاق غیر منتظره در پاریس” به قلم میترا مظفری پر‌فروشی داشتند. در بخش اجتماعی، کتاب‌های “افغانستان” و “اسب تروا” به قلم مهدی بیرانوند، و در بخش دفاع مقدس، کتاب “سیزده ستاره پرفروغ” به قلم مهدی امینی، پر‌فروشی بودند. در بخش دلنوشته، کتاب “دلنوشته‌های انتظار” به قلم مریم حبیبی و داستان بزرگسال “فراتر از برادر” به قلم زینب خزایی، و در بخش داستان ویژه نوجوان، کتاب “صدای بی‌صدا” به نویسندگی محنا اکبریه پر‌فروشی داشتند. در بخش سیاسی، کتاب “آسیب‌شناسی رفتار انتخاباتی شهروندان شهرستان غرب استان تهران” به نویسندگی سعید محمدی، و در بخش کتاب‌های آموزشی برای کودکان، کتاب‌های فریبا مومیوند پرفروشی داشتند.

 

در بخش ترجمه، کتاب “بیشعوری” و چهار اثر از فلورانس، و زندگینامه دیوید بکهام به ترجمه دکتر فردین احمدی پرفروش بودند.

 

به طور کلی، این دوره نمایشگاه کتابتهران شاهد فروش خوبی برای کتاب‌های مختلف بود و عناوین متنوعی از ادبیات، دینی، روانشناسی، تاریخ، سیاسی و غیره در فهرست پر‌فروش‌ترین کتاب‌های نمایشگاه قرار گرفتند.

 

پرفروش‌ترین کتاب‌های نمایشگاه کتاب تهران ۱۴۰۲

بررسی برترین کتاب‌های مجازی و حضوری در نمایشگاه کتاب تهران

عناوین پرفروش بخش‌های مختلف نمایشگاه کتاب تهران

تنوع بیشمار عناوین در دوره ۳۴م نمایشگاه کتاب تهران

مروری بر پرفروش‌ترین کتاب‌های دوره جدید نمایشگاه کتاب تهران

آشنایی با بهترین کتاب‌های نمایشگاه کتاب تهران ۱۴۰۲

برترین کتاب‌های ادبی، دینی، روانشناسی و سیاسی در نمایشگاه کتاب تهران۱۴۰۲

صفحه اصلی

4 بازدید
تصویر نویسنده
فردین احمدی

فردین احمدی دکتری فلسفه تعلیم وتربیت و برنامه ریزی و دانشجوی دکتری علوم قرآن و حدیث از دیار استان زنجان و در استان تهران دوران کودکی و نوجوانی را سپری و درحال حاضر در شهر کرج زندگی می کند. ایشان معلم دانشگاه و کارمند آموزش و پرورش می باشد. یکی از موفق ترین کار آفرینان جوان در عرصه فرهنگ و هنر است.فعال رسانه از دیگر فعالیت های ایشان است که طی این سالها یادداشت ها و مطالب متعددی در رسانه های معتبر منتشر شده است. کتب و مقالات قابل توجهی از ایشان به انتشار رسیده است. در حال حاضر جوانترین ناشر کشور ایران و یکی از موفق ترین مدیران نشر در کشور ایران یعنی انتشارات بین المللی حوزه مشق می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *