پایگاه اطلاع رسانی دکتر فردین احمدی

مدیر مسئول انتشارات بین المللی حوزه مشق

index
ادبیات,قلم شما

“امکان استفاده از سامانه خرید مجازی نمایشگاه در انتشارات حوزه مشق

“انتشارات حوزه مشق” با بیش از 1050 عنوان کتاب، از جمله 400 عنوان جدیدترین انتشارات خود، در سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران شرکت می‌کند. این انتشارات با برگزاری برنامه‌های مختلف از جمله تبیین، رونمایی از کتاب‌ها، جشن‌های امضا و اختتامیه جایزه ادبی مسیحا، در این رویداد فرهنگی حاضر خواهد بود. این انتشارات با ارائه 1050 عنوان کتاب، جزء 5 ناشر برتر در ایران محسوب می‌شود.

 

نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از تاریخ ۲۰ الی ۳۰ اردیبهشت‌ماه در محل مصلا امام خمینی (ره) و به صورت حضوری برگزار می‌شود. آدرس غرفه انتشارات حوزه مشق( قسمت ناشران عمومی،درب ۵۸ یا ۵۹،بین ستون ۹۲ و ۹۳ یا راهروی اصلی شبستان، درب ۱۶، راهروی ۷ سالن ۲،غرفه ۱ می باشد.

همچنین مخاطبین انتشارات حوزه مشق می‌توانند در همان زمان با نمایشگاه کتاب، از سامانه خرید مجازی نمایشگاه استفاده کرده و از امکان ارسال رایگان کتاب‌ها بهره‌مند شوند.

 

 

“انتشارات حوزه مشق با بیش از 1050 عنوان کتاب در سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران”

“برنامه‌های جذاب انتشارات حوزه مشق در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران”

“معرفی انتشارات حوزه مشق: جزء ۵ ناشر برتر ایران

“امکان استفاده از سامانه خرید مجازی نمایشگاه در انتشارات حوزه مشق”

“آشنایی با بیش از 400 عنوان جدیدترین انتشارات حوزه مشق در نمایشگاه کتاب تهران”

2 بازدید
تصویر نویسنده
فردین احمدی

فردین احمدی دکتری فلسفه تعلیم وتربیت و برنامه ریزی و دانشجوی دکتری علوم قرآن و حدیث از دیار استان زنجان و در استان تهران دوران کودکی و نوجوانی را سپری و درحال حاضر در شهر کرج زندگی می کند. ایشان معلم دانشگاه و کارمند آموزش و پرورش می باشد. یکی از موفق ترین کار آفرینان جوان در عرصه فرهنگ و هنر است.فعال رسانه از دیگر فعالیت های ایشان است که طی این سالها یادداشت ها و مطالب متعددی در رسانه های معتبر منتشر شده است. کتب و مقالات قابل توجهی از ایشان به انتشار رسیده است. در حال حاضر جوانترین ناشر کشور ایران و یکی از موفق ترین مدیران نشر در کشور ایران یعنی انتشارات بین المللی حوزه مشق می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *