پایگاه اطلاع رسانی دکتر فردین احمدی

مدیر مسئول انتشارات بین المللی حوزه مشق

index
اخبار

انتشارات بین المللی حوزه مشق در شهریور ۱۴۰۱ رتبه برتر کل کشور را بدست آورد.

 

انتشارات بین المللی حوزه مشق در شهریور ۱۴۰۱ رتبه برتر کل کشور را بدست آورد.

آمار نشر کتاب در شهریور ۱۴۰۱ و آمار مقایسه ای شهریور ماه ۱۴۰۱ نسبت به شهریور ۱۴۰۰  در این ماه در دوازده موضوع ( کلیات، فلسفه و روانشناسی، دین،علوم اجتماعی، زبان،علوم طبیعی و ریاضیات،علوم عملی،هنر، ادبیات، تاریخ و جغرافیا، کمک درسی،کودک و نوجوان) و در کل ۹۰۸۳ کتاب به ثبت رسید.

میانگین قیمت هر کتاب چاپ‌شده در شهریور ۱۴۰۱ مبلغ ۸۸ هزار تومان می باشد که نسبت به شهریور سال گذشته  با ۳۸ درصد افزایش قیمت روبرو شده است.

تعداد و درصد کتاب های چاپ شده در شهریور ۱۴۰۱ به تفکیک استان ها  طبق روال ماه های گذشته استان تهران با ۶۴ درصد رتبه اول، استان قم با ۶ درصد رتبه دوم، خراسان رضوی و اصفهان هر کدام با ۵ درصد رتبه سوم و چهارم را بدست آوردند.

رتبه پنجم تا هشتم به ترتیب به  آذربایجان شرقی،مازندران،گیلان، البرز رسید.

نکته فوق العاده این آمار رکورد انتشارات بین الملی حوزه مشق می باشد که برای چندمین بار متوالی رتبه اول بین ناشران شهرستان در کل کشور و رتبه دوم کل کشور را بین ناشران عمومی و رتبه چهارم بین ناشران کودک و نوجوان بدست آورد.

آمار انتشارات بین المللی حوزه مشق به تنهایی با آمار بیش از ۱۰ استان برابری می کند.

گفتنی است مدیر مسئول انتشارات بین المللی حوزه مشق، دکتر فردین احمدی جوانترین ناشر کشور ایران می باشد.

منبع: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،خانه کتاب و ادبیات ایران

 

https://www.aparat.com/v/gSDi8

3 بازدید
تصویر نویسنده
فردین احمدی

فردین احمدی دکتری فلسفه تعلیم وتربیت و برنامه ریزی و دانشجوی دکتری علوم قرآن و حدیث از دیار استان زنجان و در استان تهران دوران کودکی و نوجوانی را سپری و درحال حاضر در شهر کرج زندگی می کند. ایشان معلم دانشگاه و کارمند آموزش و پرورش می باشد. یکی از موفق ترین کار آفرینان جوان در عرصه فرهنگ و هنر است.فعال رسانه از دیگر فعالیت های ایشان است که طی این سالها یادداشت ها و مطالب متعددی در رسانه های معتبر منتشر شده است. کتب و مقالات قابل توجهی از ایشان به انتشار رسیده است. در حال حاضر جوانترین ناشر کشور ایران و یکی از موفق ترین مدیران نشر در کشور ایران یعنی انتشارات بین المللی حوزه مشق می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *