پایگاه اطلاع رسانی دکتر فردین احمدی

مدیر مسئول انتشارات بین المللی حوزه مشق

index
قلم شما

بهترین انتشارات چاپ کتاب

با سلام و احترام

ما در انتشارات حوزه مشق با افتخار و باور قوی به توانمندی‌های شاعران و نویسندگان، آماده همکاری در چاپ کتاب‌هایشان هستیم. اگر شما هم یک شاعر هستید و می‌خواهید آثار خود را به صورت چاپی منتشر کنید، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم.

با تکنولوژی روز و امکانات پیشرفته‌ای که در اختیار داریم، ما می‌توانیم به شما خدمات حرفه‌ای و کامل در زمینه چاپ و انتشار کتاب ارائه دهیم. از طراحی جلد و طرح داخلی کتاب تا چاپ و توزیع، ما همراه شما خواهیم بود تا به بهترین شکل ممکن کتاب شما را به دست خوانندگان برسانیم.

با تجربه‌ای چندین ساله در این حوزه، ما بهترین تیم ویراستاری و طراحی را برای کتاب شما فراهم خواهیم کرد. همچنین، در اینستاگرام، با انتشار ویدئوهای پرسش و پاسخ، می‌توانیم به شما در معرفی خدماتمان به شاعران و نویسندگان علاقه‌مند کمک کنیم.

ما به جذب استعدادهای جدید و همکاری با شاعران و نویسندگان جوان علاقه‌مندیم. اگر شما هم دارای آثاری هستید که می‌خواهید آنها را به دست خوانندگان برسانید، با ما تماس بگیرید و ما به شما کمک خواهیم کرد تا به اهدافتان دست یابید.

با اعتماد به توان شما و باور به ارزش آثارتان، ما منتظر شنیدن از شما هستیم. با همکاری با ناشر ما، شعرها و داستان‌هایتان را به دست خوانندگان برسانید و رویای چاپ کتاب‌تان را به واقعیت تبدیل کنید.

منتظر شنیدن از شما هستیم و آماده همکاری با شما در انتشار آثارتان هستیم.

با احترام،
روابط عمومی انتشارات بین المللی حوزه مشق

https://ketabbaz.hozeyemashgh.ir

0 بازدید
تصویر نویسنده
فردین احمدی

فردین احمدی دکتری فلسفه تعلیم وتربیت و برنامه ریزی و دانشجوی دکتری علوم قرآن و حدیث از دیار استان زنجان و در استان تهران دوران کودکی و نوجوانی را سپری و درحال حاضر در شهر کرج زندگی می کند. ایشان معلم دانشگاه و کارمند آموزش و پرورش می باشد. یکی از موفق ترین کار آفرینان جوان در عرصه فرهنگ و هنر است.فعال رسانه از دیگر فعالیت های ایشان است که طی این سالها یادداشت ها و مطالب متعددی در رسانه های معتبر منتشر شده است. کتب و مقالات قابل توجهی از ایشان به انتشار رسیده است. در حال حاضر جوانترین ناشر کشور ایران و یکی از موفق ترین مدیران نشر در کشور ایران یعنی انتشارات بین المللی حوزه مشق می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *