پایگاه اطلاع رسانی دکتر فردین احمدی

مدیر مسئول انتشارات بین المللی حوزه مشق

index
قلم شما

دلم میخواد کتاب رمان چاپ کنم اما نمی دونم چطوری؟_ انتشارات حوزه مشق

به نقل از روابط عمومی انتشارات حوزه مشق:

چاپ کتاب رمان | چگونه رمان خود را چاپ کنیم؟

رمان‌ها یکی از جذاب‌ترین نوع نویسندگی محسوب می‌شوند و نویسندگی کتاب رمان از آن دست کتاب‌هایی است که مخاطبین بسیاری دارد و چاپ کتاب رمان می‌تواند استعداد و مهارت شما را به نمایش بگذارد، همین طور منبعی باشد برای کسب درآمد و مطرح شدن در عرصه نویسندگی کتاب، در ادامه می‌توانید جواب پرسش چگونه رمان خود را چاپ کنیم را بیابید. برای مشاوره چاپ کتاب رمان با ما در ارتباط باشید.

کتاب های رمان چاپ شده در نشر بین المللی حوزه مشق  کتاب های رمان یکی از پرطرفدارترین ژانر کتاب ها هستند، چاپ رمان برای نویسنده‌ای که بتواند جملات و کلمات را به زیبایی کنار هم بچیند و داستانی جذاب را خلق کند، در کنار طراحی جلد، صفحه آرایی و دیگر خدمات حرفه‌ای که یک ناشر برای رمان نویسنده لحاظ می‌کند، در نهایت می‌تواند اثری زیبا از نویسنده را در اختیار مخاطبین قرار دهد، در زیر می‌توانید چند نمونه از کتاب های رمان که در نشر حوزه مشق به چاپ رسیده‌اند و تمامی خدمات طراحی جلد، صفحه آرایی، ویراستاری و اخذ مجوزهای آن در انتشارات حوزه مشق صورت گرفته است را ببینید.

ادامه مطلب را اینجا بخوانید

https://hozeyemashgh.ir/?p=14960&preview=true

 

انتشارات حوزه مشق ناشر پر کار کشور شد

https://hozeyemashgh.ir/?p=14869preview=true

چاپ انواع کتاب:  شعر،داستان،دلنوشته،رمان،کتاب کودک، کتاب کار،ترجمه کتاب، سفرنامه،زندگینامه،نمایشنامه،فیلمنامه و… با شرایط ویژه  و تبدیل پایان نامه ارشد و رساله دکتری به کتاب با بهترین شرایط  و اکسپت مقاله همایشی، کنفرانسی در یک هفته

در

انتشارات بین المللی حوزه مشق

به مدیریت دکتر فردین احمدی

1 بازدید
تصویر نویسنده
فردین احمدی

فردین احمدی دکتری فلسفه تعلیم وتربیت و برنامه ریزی و دانشجوی دکتری علوم قرآن و حدیث از دیار استان زنجان و در استان تهران دوران کودکی و نوجوانی را سپری و درحال حاضر در شهر کرج زندگی می کند. ایشان معلم دانشگاه و کارمند آموزش و پرورش می باشد. یکی از موفق ترین کار آفرینان جوان در عرصه فرهنگ و هنر است.فعال رسانه از دیگر فعالیت های ایشان است که طی این سالها یادداشت ها و مطالب متعددی در رسانه های معتبر منتشر شده است. کتب و مقالات قابل توجهی از ایشان به انتشار رسیده است. در حال حاضر جوانترین ناشر کشور ایران و یکی از موفق ترین مدیران نشر در کشور ایران یعنی انتشارات بین المللی حوزه مشق می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *