پایگاه اطلاع رسانی دکتر فردین احمدی

مدیر مسئول انتشارات بین المللی حوزه مشق

index
اخبار

روابط ایران و ارمنستان تقویت می شود.

 

معاون وزیر خارجه ارمنستان در مراسم آیین رونمایی کتاب فرهنگ دیپلماتیک در سفارت ارمنستان بیان کرد:

پیشینه رابطه دو ملت ایران و ارمنستان به هزاران سال برمی‌گردد، روابط دو کشور در سال‌های اخیر توسعه بیشتری پیدا کرد و در آینده نیز در زمینه‌های مختلف تقویت پیدا خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی انتشارات بین المللی حوزه مشق :

مناتساکان صافاریان روز شنبه در آیین رونمایی از فرهنگ دیپلماتیک دو زبانه فارسی – ارمنی و ارمنی – فارسی  (واژه نامه حقوقی، اقتصادی، نظامی و سیاسی)  در سفارت ارمنستان در تهران اظهار داشت:

روابط دو کشور در سال‌های اخیر توسعه بیشتری پیدا کرد و در زمینه‌های مختلف توانستیم آن را تقویت کنیم که همچنان در حال توسعه روابط هستیم.  وی افزود: در این مسیر روابط دو کشور که در زمینه‌های مختلف است، تقویت پیدا خواهد کرد.

صافاریان گفت: یکی از حوره‌های مهمی که به دنبال توسعه روابط دو کشور هستیم، فرهنگی، آموزشی و علمی است چرا که جایگاه ویژه‌ای دارد و باعث درک متقابل بیشتر دو ملت می‌شود.

معاون سیاسی وزیر خارجه ارمنستان با اشاره به فرهنگ واژگان دیپلماتیمک که به قلم واهاگن آفیان و توسط انتشارات بین‌المللی حوزه مشق تهران منتشر شده گفت: این اقدام یک گام بیشتر در جهت تقویت روابط دو ملت است بویژه که این واژه نامه مهمی در حوزه دیپلماتیک است.

صافاریان اظهار داشت: این واژه نامه غیر از این که توسط عده زیادی از مردم می‌تواند استفاده شود به صورت تخصصی هم کاربردهای بسیاری دارد.  آیین رونمایی از فرهنگ دیپلماتیک عصر امروز شنبه

با حضور معاون سیاسی وزیر خارجه ارمنستان، واهان گوستانیان مشاور وزیر، واهاگن آفیان مدیرکل کشورهای همسایه وزارت خارجه ارمنستان، سبوه سرکسیان اسقف اعظم و آرسن آواکیان سفیر ارمنستان و دکتر فردین احمدی مدیر مسئول انتشارات حوزه مشق در تهران برگزار شد.

 

9 بازدید
تصویر نویسنده
فردین احمدی

فردین احمدی دکتری فلسفه تعلیم وتربیت و برنامه ریزی و دانشجوی دکتری علوم قرآن و حدیث از دیار استان زنجان و در استان تهران دوران کودکی و نوجوانی را سپری و درحال حاضر در شهر کرج زندگی می کند. ایشان معلم دانشگاه و کارمند آموزش و پرورش می باشد. یکی از موفق ترین کار آفرینان جوان در عرصه فرهنگ و هنر است.فعال رسانه از دیگر فعالیت های ایشان است که طی این سالها یادداشت ها و مطالب متعددی در رسانه های معتبر منتشر شده است. کتب و مقالات قابل توجهی از ایشان به انتشار رسیده است. در حال حاضر جوانترین ناشر کشور ایران و یکی از موفق ترین مدیران نشر در کشور ایران یعنی انتشارات بین المللی حوزه مشق می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *