پایگاه اطلاع رسانی دکتر فردین احمدی

مدیر مسئول انتشارات بین المللی حوزه مشق

index
قلم شما

قهرمانان نگاری،سفری به دل تاریخ با انتشارات بین المللی حوزه مشق

“در قلب تاریخ هر ملتی، داستان‌هایی نقش بسته‌اند که با قهرمانی‌های بی‌شمار و فداکاری‌های بزرگ، تار و پود فرهنگ و هویت آن را شکل داده‌اند.

انتشارات بین‌المللی حوزه مشق با افتخار اعلام می‌دارد که در راستای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم، دست به کار بزرگی زده است.

ما بر آنیم تا با همکاری شما، خانواده‌های محترم شهدا، نویسندگان پرشور و دوستداران عرصه قلم و دانش، زندگینامه‌ها و داستان‌هایی اصیل و حماسی را جمع‌آوری، چاپ و به دست جهانیان برسانیم.

این کتاب‌ها نه تنها بیانگر رشادت‌ها و از خود گذشتگی‌های شهدای عزیزمان خواهند بود، بلکه فرصتی خواهند بود برای اشتراک‌گذاری دروس بزرگ ایمان، اراده و مقاومت با نسل‌های آینده.

ما از شما دعوت می‌کنیم تا با مشارکت در این پروژه عظیم فرهنگی، صدای قلب‌های شجاع و روح بلند شهدا را به گوش جهانیان برسانید. اگر داستانی دارید که می‌خواهید با جهان به اشتراک گذارید، اگر خاطراتی نوشته‌اید که می‌خواهید به نسل‌های بعد منتقل کنید، انتشارات حوزه مشق آماده است تا به شما در این مسیر یار و یاور باشد.

با ما تماس بگیرید و بخشی از این سفر ماندگار و معنادار شوید. هر قلمی که به کاغذ می‌رقصد، هر کلمه‌ای که بر زبان جاری می‌شود، می‌تواند یاد شهدا را جاودانه سازد و بذر امید و ایستادگی را در دل‌ها بکارد.

بیایید با هم تاریخ بسازیم، تاریخی که حقیقت و قداست خون شهدایمان را بر صفحات آن حک می‌کنیم. این یادگار، ارثیه‌ای است برای نسل‌های آینده و نوری است که در تاریک‌ترین شب‌ها راهنما خواهد بود.

مشتاقانه منتظر همکاری شما هستیم.
انتشارات بین‌المللی حوزه مشق”

 

 

 

 

 

❤️❤️

روابط عمومی انتشارات بین المللی حوزه مشق

Home

چاپ انواع کتاب: شعر،داستان،دلنوشته،رمان،زندگینامه،سفرنامه،نمايشنامه،فیلمنامه، تبدیل جزوات اساتید،مربیان، معلمان و دانشجویان به کتاب تبدیل پایان نامه کارشناسی ارشد به کتاب  تبدیل رساله دکتری به کتاب  مشاوره، نگارش و تدوین پایان نامه و رساله در رشته های علوم انسانی و اسلامی استخراج مقاله از پایان نامه و اکسپت مقاله  انجام طراحی جلد و صفحه آرایی در بالاترین کیفیت  ویراستاری حرفه ای کتاب   همین الان به کارشناسان حوزه مشق پیام بدهید.   ۰۹۱۹۱۵۷۰۹۳۶  ۰۹۳۹۳۳۵۳۰۰۹

0 بازدید
تصویر نویسنده
فردین احمدی

فردین احمدی دکتری فلسفه تعلیم وتربیت و برنامه ریزی و دانشجوی دکتری علوم قرآن و حدیث از دیار استان زنجان و در استان تهران دوران کودکی و نوجوانی را سپری و درحال حاضر در شهر کرج زندگی می کند. ایشان معلم دانشگاه و کارمند آموزش و پرورش می باشد. یکی از موفق ترین کار آفرینان جوان در عرصه فرهنگ و هنر است.فعال رسانه از دیگر فعالیت های ایشان است که طی این سالها یادداشت ها و مطالب متعددی در رسانه های معتبر منتشر شده است. کتب و مقالات قابل توجهی از ایشان به انتشار رسیده است. در حال حاضر جوانترین ناشر کشور ایران و یکی از موفق ترین مدیران نشر در کشور ایران یعنی انتشارات بین المللی حوزه مشق می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *