پایگاه اطلاع رسانی دکتر فردین احمدی

مدیر مسئول انتشارات بین المللی حوزه مشق

index
قلم شما

مشاوره رایگان از نگارش تا چاپ مقاله در انتشارات حوزه مشق

مشاوره رایگان از نگارش تا چاپ مقاله

با پشتیبانی نامحدود کارشناسان ما، شانس پذیرش مقاله خود را افزایش دهید.

چه دانشجوی دکتری باشید چه یک پژوهشگر، زمان برایتان ارزشمند است. نگارش و چاپ مقاله گاها ماه‌ها و حتی سال‌ها طول می‌کشد. با استفاده از خدمات مشاوره رایگان ایرانیان ریسرچر می‌توانید برای راهنمایی در همه مراحل فرآیند انتشار با کارشناسان ما مشورت کنید.

متخصصین ما مقاله شما را مرور می‌کنند و نظرات سازنده‌ای را ارائه می دهند تا بتوانید مقاله خود را قبل از ارسال به مجله مورد نظر بهبود ببخشید. متخصصان ایرانیان ریسرچر برای تعیین مناسب‌ترین ژورنال‌ها، ویرایش مقاله قبل از ارسال و پشتیبانی پس از ارسال به مجله با شما همکاری خواهند کرد.

استخراج مقاله از پایان نامه

پایان‌نامه شما را به آسانی به مقاله تبدیل می‌کنیم و دراختیار محققین سراسر دنیا قرار می‌دهیم

کمتر دانشجویی پیدا می‌شود که نخواهد نتایج تحقیق و پژوهش خود را در اختیار جامعه علمی قرار دهد. معمولا تدوین مقاله و چاپ آن در مجلات معتبر باعث ارتقای علمی و دریافت امتیازات ارزشمندی می‌شود. اما باید توجه داشت که ساختار نگارش مقاله با پایان‌نامه کاملا متفاوت است و الزاماتی باید رعایت شود تا یک مقاله علمی استاندارد از پایان‌نامه استخراج شود. کارشناسان ما در ایرانیان ریسرچر با درنظر گرفتن محتوای علمی رساله یا پایان‌نامه شما و رعایت چارچوب نگارشی مقاله‌های علمی، موثرترین و خواندنی‌ترین مقاله را از آن استخراج می‌کنند.

تبدیل پایان نامه به مقاله در کلیه رشته‌های فنی و مهندسی، علوم پایه، علوم پزشکی، علوم انسانی و… توسط متخصصینی انجام می‌شود که سابقه نگارش و چاپ مقاله در مجلات معتبر بین المللی ISI، Scopus و… را دارا هستند و توانایی‌های آن‌ها به ایرانیان ریسرچر ثابت شده‌است.

 

ترجمه،ویراستاری و فرمت‌گذاری

با انجام ترجمه تخصصی مقاله، آن را برای محققان سراسر دنیا خواندنی می‌کنیم

قدم بعدی پس از نگارش مقاله، ترجمه تخصصی آن به زبان جهانی علم یعنی انگلیسی است. ترجمه مقاله و ویراستاری تخصصی آن نیازمند دقت فراوان است، چراکه پس از دلایل علمی و محتوایی، ایرادات فنی و زبانی شابع‌ترین علت رد شدن مقاله یا به اصطلاح ریجکت شدن آن است. ایرانیان ریسچر با همکاری مترجمان متخصص و ویراستاران نیتیو و بومی از کشورهای انگلیسی زبان، مقاله شما را به‌صورت حرفه‌ای و تخصصی ترجمه می‌کنند و با درنظر گرفتن سبک و فرمت مجله مورد نظر آن را برای پذیرش آماده می‌کنند.

رعایت چارچوب و دستورالعمل‌های مجله هنگام ترجمه و فرمت‌گذاری بسیار مهم است. مهم‌تر از آن ارائه‌ ترجمه‌ای است که مطالعه آن برای یک خواننده‌ی انگلیسی زبان آسان و روان باشد. ترجمه و ویراستاری نیتیو با استانداردهای بین‌المللی و قابل ارائه به مخاطب هدف توسط ویراستاران و مترجمان مجموعه ایرانیان ریسرچر ارائه می‌گردد. هم‌چنین خدمات بررسی سرقت ادبی مقاله با نرم‌افزارهای معتبر مانند Turnitin و iThenticate و برطرف کردن میزان مشابهت مقاله با پارافریز و بازنویسی پس از انجام ترجمه قابل ارائه است.

 

انتخاب مجله برای پذیرش و چاپ

مجله‌ای که هم‌قد و قواره مقاله شماست را پیدا و معرفی می‌کنیم

انتخاب مجله برای اطمینان از پذیرش و چاپ مقاله شما بسیار مهم است. بیشتر مقالات به دلیل خارج بودن موضوع تحقیق از حوزه مجله رد می شوند. متخصصین ما ۳ تا ۵ مجله مناسب و درخور مقاله شما را انتخاب و همراه با مزایای ارسال به هرکدام برای شما ارسال می‌کنند تا از بین آن‌ها انتخاب کنید. اگر در انتخاب ژورنال مناسب سردرگم شده‌اید، مشاوره با کارشناسان ایرانیان ریسرچر چیزیست که شما به آن نیاز دارید.

قبل از معرفی مجله، دامنه و اسکوپ هر مجله بررسی می‌شود و با درنظر گرفتن نوع و مشخصات مقاله شما، مخاطبان مقاله و ضریب تاثیر مناسب، شایسته‌ترین مجله‌ای که وجود دارد به شما معرفی می‌گردد.

پذیرش و چاپ تضمینی مقاله

 

فرآیند پذیرش و چاپ مقاله‌تان را مدیریت می‌کنیم تا در وقت و هزینه شما صرفه‌جویی شود

فرآیند ارسال مقاله به مجلات و دریافت پذیرش یا چاپ دارای مراحل پیچیده‌ای است که برای هر محقق پرمشغله‌ای وقت‌گیر است. نگران نباشید، مقاله خود را با تمام جزییات برای ما ارسال کنید، متخصصان ایرانیان ریسرچر به آسانی و با ملاحظه تمامی درخواست‌های مجله، مقاله شما را برای پذیرش و چاپ آماده‌سازی می‌کنند.

کارشناسان ما الزامات فنی چاپ مقاله را بررسی می کنند و مقاله شما را طبق دستورالعمل مجله قرار می‌دهند. تمامی اقدامات لازم از جمله ترجمه و ویراستاری، انتخاب مجله مناسب، ساخت حساب کاربری، نگارش کاورلتر، پیگیری فرآیند پذیرش، مکاتبه با داوران و پرداخت هزینه‌های چاپ را مدیریت می‌کنند و در تمام این مسیر در کنار شما خواهند بود.

اگر مقاله شما نظرات داوران را مبنی بر ریجکت مقاله دریافت کند، کارشناسان ما نسخه تجدید نظر شده را آماده می‌کنند تا از مطابقت با الزامات ژورنال اطمینان حاصل کنند، کاورلتر جدید را حاوی پاسخ‌ها همراه با مقاله اصلاح‌شده به همان ژورنال ارسال می‌کنند و در نهایت اگر مقاله شما رد شود، به شما کمک می‌کنند که مقاله خود را به ژورنال دیگری ارسال کنید.
روابط عمومی انتشارات حوزه مشق
۰۹۳۹۳۳۵۳۰۰۹
۰۹۱۹۱۵۷۰۹۳۶

3 بازدید
تصویر نویسنده
فردین احمدی

فردین احمدی دکتری فلسفه تعلیم وتربیت و برنامه ریزی و دانشجوی دکتری علوم قرآن و حدیث از دیار استان زنجان و در استان تهران دوران کودکی و نوجوانی را سپری و درحال حاضر در شهر کرج زندگی می کند. ایشان معلم دانشگاه و کارمند آموزش و پرورش می باشد. یکی از موفق ترین کار آفرینان جوان در عرصه فرهنگ و هنر است.فعال رسانه از دیگر فعالیت های ایشان است که طی این سالها یادداشت ها و مطالب متعددی در رسانه های معتبر منتشر شده است. کتب و مقالات قابل توجهی از ایشان به انتشار رسیده است. در حال حاضر جوانترین ناشر کشور ایران و یکی از موفق ترین مدیران نشر در کشور ایران یعنی انتشارات بین المللی حوزه مشق می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *