پایگاه اطلاع رسانی دکتر فردین احمدی

مدیر مسئول انتشارات بین المللی حوزه مشق

index
کتاب های دکتر فردین احمدی

معرفی کتاب درآمدی بر آغازمندی گمانه‌ی تحریف قرآن و علل رشد آن 

 

کتاب درآمدی بر آغازمندی گمانه‌ی تحریف قرآن و علل رشد آن نوشته فردین احمدی است.

قرآن کتاب آسمانی مسلمانان است و معتقدند که دین آن‌ها و کتاب آن‌ها آخرین دین و کامل‌ترین آن‌ها است و پس از آن کتاب یا دین دیگری نخواهد آمد.

این ادعا مستلزم آن است که اثبات شود چنین کتاب کاملی، پس از نزول، دستخوش تغییرات و تحریفات نشده و همچنانکه روز اول نازل شده، به دست ما رسیده است. اهمیت بحث عدم تحریف قرآن ناشی از همین مبنا است.

تا کنون نوع نگاه و نوع ورود به بحث تحریف قرآن از زوایای دیگری بوده و کسی به خاستگاه این بحث توجه نکرده است.

این پژوهش نوع نگاه را تغییر داده و بر آن است تا با اثبات آغازمندیِ بحث‌های ناظر بر تحریف قرآن، ثابت کند که برهه‌ای از زمان بوده که اصالا بین مسلمانان چنین بحثی مطرح نبوده و اساساً کسی شکی در عدم تحریف قرآن نداشته است.

4 بازدید
تصویر نویسنده
فردین احمدی

فردین احمدی دکتری فلسفه تعلیم وتربیت و برنامه ریزی و دانشجوی دکتری علوم قرآن و حدیث از دیار استان زنجان و در استان تهران دوران کودکی و نوجوانی را سپری و درحال حاضر در شهر کرج زندگی می کند. ایشان معلم دانشگاه و کارمند آموزش و پرورش می باشد. یکی از موفق ترین کار آفرینان جوان در عرصه فرهنگ و هنر است.فعال رسانه از دیگر فعالیت های ایشان است که طی این سالها یادداشت ها و مطالب متعددی در رسانه های معتبر منتشر شده است. کتب و مقالات قابل توجهی از ایشان به انتشار رسیده است. در حال حاضر جوانترین ناشر کشور ایران و یکی از موفق ترین مدیران نشر در کشور ایران یعنی انتشارات بین المللی حوزه مشق می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *