پایگاه اطلاع رسانی دکتر فردین احمدی

مدیر مسئول انتشارات بین المللی حوزه مشق

index
کتاب های دکتر فردین احمدی

معرفی کتاب مجموعه‌ی اصول، روش‌های تربیتی و نحوه‌ی کارآمدی هر یک از آن‌ها در تربیت قرآنی 

 

مجموعه‌ی اصول، روش‌های تربیتی و نحوه‌ی کارآمدی هر یک از آن‌ها در تربیت قرآنی کتابی درزمینه تربیت اسلامی و قرآنی نوشته فردین و الهه احمدی است.

تربیت انسان، در همه مکاتب الهی و بشری برای زندگی سعادتمندانه در دنیا یا آخرت یا هردو، دارای اهمیت است و قطعاً این تربیت اصول و روش‌هایی دارد که با توجه به دیدگاه افراد که دیندار باشند یا بی دین و یا معتقد به چه دینی باشند، متفاوت است.

از دیدگاه یک مسلمان شیعی اصول و روش‌های تربیتی برگرفته از قرآن و سنت مهم است و احصاء آن در حوزه آموزش مفاهیم دینی به کودکان ضروریست؛ زیرا قطعاً تربیت در دوره کودکی بسیار مهم است.

کتاب حاضر تربیت و اصول آن را از منظر قرآن بررسی کرده و نکات مهم تربیتی و شیوه‌های تربیتی کارآمد را از منظر کتاب آسمانی مسلمانان بیان کرده است.

3 بازدید
تصویر نویسنده
فردین احمدی

فردین احمدی دکتری فلسفه تعلیم وتربیت و برنامه ریزی و دانشجوی دکتری علوم قرآن و حدیث از دیار استان زنجان و در استان تهران دوران کودکی و نوجوانی را سپری و درحال حاضر در شهر کرج زندگی می کند. ایشان معلم دانشگاه و کارمند آموزش و پرورش می باشد. یکی از موفق ترین کار آفرینان جوان در عرصه فرهنگ و هنر است.فعال رسانه از دیگر فعالیت های ایشان است که طی این سالها یادداشت ها و مطالب متعددی در رسانه های معتبر منتشر شده است. کتب و مقالات قابل توجهی از ایشان به انتشار رسیده است. در حال حاضر جوانترین ناشر کشور ایران و یکی از موفق ترین مدیران نشر در کشور ایران یعنی انتشارات بین المللی حوزه مشق می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *