پایگاه اطلاع رسانی دکتر فردین احمدی

مدیر مسئول انتشارات بین المللی حوزه مشق

index
قلم شما

همایش استانی انتشارات بین المللی حوزه مشق در استان قزوین برگزار شد.

همایش استانی انتشارات حوزه مشق در استان قزوین برگزار شد.

این همایش با حضور پر شور اهالی فرهنگ و هنر و دوستداران کتاب و کتابخوانی و همچنین اعضای رسمی انتشارات حوزه مشق به همراه خانواده هایشان برگزار شد.
در این همایش از
هنرمندان مجموعه حوزه مشق از جمله:
کاوه آشوری،زهرا کریمی،رویا قزوینی،ریحانه زاهدی،زهرا شعبانی،مریم اسماعیلی،نادرکاکاوند،پرستو مهاجر، سید جواد ابراهیمی،عبدالکاظم کردانی، امیر رضا باقرپورباغبان،ارشیا حسینی،سید مهدی ربانی فر،فاطمه افلاطونی،اکرم افلاطونی،حنیفه آشنا،ندا قاسمی،محدثه سعادتی،نوشین تقویان،پوری شادروز،رقیه طاهری،ساراگوینده،زینب نبی لو،زهرا کبابی زادگان،زهرا زینل پور،عارفه لشگری،محمدقبله نما،مصطفی صادقی پور،یاسمن دامک،ابوالفضل فخرائی،مهتا بهمنی و… تجلیل به عمل آمد.
گفتنی این برنامه با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین و اداره نهاد کتابخانه های شهر قزوین صورت پذیرفت.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

❤️❤️

روابط عمومی انتشارات بین المللی حوزه مشق

https://ketabbaz.hozeyemashgh.ir

چاپ انواع کتاب: شعر،داستان،دلنوشته،رمان،زندگینامه،سفرنامه،نمايشنامه،فیلمنامه، تبدیل جزوات اساتید،مربیان، معلمان و دانشجویان به کتاب تبدیل پایان نامه کارشناسی ارشد به کتاب  تبدیل رساله دکتری به کتاب  مشاوره، نگارش و تدوین پایان نامه و رساله در رشته های علوم انسانی و اسلامی استخراج مقاله از پایان نامه و اکسپت مقاله  انجام طراحی جلد و صفحه آرایی در بالاترین کیفیت  ویراستاری حرفه ای کتاب

همین الان به کارشناسان حوزه مشق پیام بدهید.

۰۹۱۹۱۵۷۰۹۳۶

۰۹۳۹۳۳۵۳۰۰۹

11 بازدید
تصویر نویسنده
فردین احمدی

فردین احمدی دکتری فلسفه تعلیم وتربیت و برنامه ریزی و دانشجوی دکتری علوم قرآن و حدیث از دیار استان زنجان و در استان تهران دوران کودکی و نوجوانی را سپری و درحال حاضر در شهر کرج زندگی می کند. ایشان معلم دانشگاه و کارمند آموزش و پرورش می باشد. یکی از موفق ترین کار آفرینان جوان در عرصه فرهنگ و هنر است.فعال رسانه از دیگر فعالیت های ایشان است که طی این سالها یادداشت ها و مطالب متعددی در رسانه های معتبر منتشر شده است. کتب و مقالات قابل توجهی از ایشان به انتشار رسیده است. در حال حاضر جوانترین ناشر کشور ایران و یکی از موفق ترین مدیران نشر در کشور ایران یعنی انتشارات بین المللی حوزه مشق می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *