پایگاه اطلاع رسانی دکتر فردین احمدی

مدیر مسئول انتشارات بین المللی حوزه مشق

index
قلم شما

کتاب [ مارادونا چه گوارای فوتبال ] اثر مهدی بیرانوند سرپرست نویسندگان حوزه مشق راهی مرحله نهایی برترین کتاب سال جشنواره ملی ذهن زرین شد.

 

به گزارش روابط عمومی سومین دوره جشنواره ملی ذهن زرین آثار راه یافته به مرحله نهایی کتاب برتر سال معرفی شدند.

دراین بخش کتاب [ مارادونا چه گوارای فوتبال ] اثر مهدی بیرانوند پژوهشگر و نویسنده لرستانی نیز نامزد کسب کتاب برتر سال ۱۴۰۲ جشنواره ملی ذهن زرین شد.

این کتاب که بعنوان اثر برتر پژوهشی ورزشی سال ۱۴۰۱ ایران از سوی انجمن دکتر زرین کوب و اثر برگزیده پژوهشی سال بنیاد جهانی سبزمنش کشور افغانستان سال ۱۴۰۱ انتخاب شده است به زندگی ورزشی و سیاسی دیگو آرماندو مارادونا اسطوره آرژانتینی فوتبال جهان می پردازد.
کتاب مارادونا چه گوارای فوتبال در تعداد صفحات ۱۲۸ به تیراژ ۵۰۰ جلد از انتشارات امتیاز منتشر شده است.

 

 

دیگر نامزدهای کسب عنوان کتاب برتر سال سومین جشنواره ملی ذهن زرین عبارتند از:

کتاب ( نیاز ) از ارومیه
کتاب ( جایی حوالی خیالت ) از تبریز
کتاب ( اعدام یک سکوت ) از تبریز
کتاب ( یک آن از زندگی ) از قم
کتاب ( زیبا تر نشو ) از تهران
کتاب ( میکشمت بی شرف ) از کرج
کتاب ( مارادونا چه گوارای فوتبال ) از بروجرد
کتاب ( سال های بی تو ) از خوی
کتاب ( مرگ فراتر از زیبایی ) از بیرجند

قابل ذکر است که نویسنده این اثر مهدی بیرانوند پژوهشگر و شاعر با نام هنری روژمان زاده بروجرد به سال ۱۳۷۳ فارغ‌التحصیل مهندسی نرم افزار، مدرس سواد رسانه، سرپرست نویسندگان خانه ناشران تهران ” حوزه مشق ” و دانشجوی مقطع دکتری صنایع دارویی است. از دیگر آثار این نویسنده می توان به آثار پژوهشی چون کتابهایی( افغانستان، اسب تِروای رسانه، تهاجم فرهنگی، مارادونا چه گوارای فوتبال و داستان موسیقی زاگرس ) اشاره کرد.

 

❤️❤️

روابط عمومی انتشارات بین المللی حوزه مشق

https://ketabbaz.hozeyemashgh.ir 

 

چاپ انواع کتاب:

شعر،داستان،دلنوشته،رمان،زندگینامه،سفرنامه،نمايشنامه،فیلمنامه، تبدیل جزوات اساتید،مربیان، معلمان و دانشجویان به کتاب تبدیل پایان نامه کارشناسی ارشد به کتاب  تبدیل رساله دکتری به کتاب  مشاوره، نگارش و تدوین پایان نامه و رساله در رشته های علوم انسانی و اسلامی استخراج مقاله از پایان نامه و اکسپت مقاله  انجام طراحی جلد و صفحه آرایی در بالاترین کیفیت  ویراستاری حرفه ای کتاب

همین الان به کارشناسان حوزه مشق پیام بدهید.

۰۹۱۹۱۵۷۰۹۳۶

۰۹۳۹۳۳۵۳۰۰۹

1 بازدید
تصویر نویسنده
فردین احمدی

فردین احمدی دکتری فلسفه تعلیم وتربیت و برنامه ریزی و دانشجوی دکتری علوم قرآن و حدیث از دیار استان زنجان و در استان تهران دوران کودکی و نوجوانی را سپری و درحال حاضر در شهر کرج زندگی می کند. ایشان معلم دانشگاه و کارمند آموزش و پرورش می باشد. یکی از موفق ترین کار آفرینان جوان در عرصه فرهنگ و هنر است.فعال رسانه از دیگر فعالیت های ایشان است که طی این سالها یادداشت ها و مطالب متعددی در رسانه های معتبر منتشر شده است. کتب و مقالات قابل توجهی از ایشان به انتشار رسیده است. در حال حاضر جوانترین ناشر کشور ایران و یکی از موفق ترین مدیران نشر در کشور ایران یعنی انتشارات بین المللی حوزه مشق می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *