پایگاه اطلاع رسانی دکتر فردین احمدی

مدیر مسئول انتشارات بین المللی حوزه مشق

index
تازه های کتاب,قلم شما

کتاب نکات طلایی سیزده کتاب پر فروش جهان به قلم زهرا امینی منتشر شد _انتشارات حوزه مشق

معرفی کتاب نکات طلایی سیزده کتاب پر فروش جهان

 

نویسنده: زهرا امینی

ناشر : حوزه مشق

در این مجموعه تلاش کردم تا خوانندگان بتوانند با صرف کمترین
زمان و کمترین هزینه بیشترین بهره برداری را ببرند.
قطعا همه کتابها از شروع تا انتها تماما طلای ناب نیست و اضافه گویی و تکرر در آن زیاد است اما بنده سعی کردم این تکرارها و اضافه گویی ها را حذف کرده و لپ مطلب را به شما خوانندگان گرامی هدیه دهم در نهایت تمام نویسندگان و افراد مشهور تلاش دارند تا بگویند. رودخانه زندگی جاری شد تا به مقصد رسید یکجا ماندن و حرکت نکردن باتلاقی را ایجاد میکند که هم خود و هم اطرافیان را در خود فرو میبرد و در مشکلات زندگی غرق میکند. باید دانست که لذتی که در راه رسیدن به هدف و مقصد است شیرینی هدف را لذت بخش ترم
اگر از وضعیتت راضی نیستی آن را تغییر بده. تو یک درخت نیستی این جمله را جین ران نویسنده و کارآفرین آمریکایی گفته است باید بگویم که ۱۴۰۰ سال قبل خداوند متعال از طریق قرآن و پیامبرش عین همین جمله را به بندگان خود فرموده است میتوان گفت این آیه یکی از انگیزشی ترین آیه های قرآن کریم است.
ان الله لا يغير ما بقوم حتى يغيروا ما بالقسيهم
خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمی دهد مگر آنکه آنان آنچه را در خودشان است تغییر دهند.
آیه ۱۱ سوره مبارکه رعد

گفتنی است این مجموعه بسیار اقتصادی است در حقیقت شما بجای خرید ۱۳ کتاب که در نهایت مبلغ بالایی را هم باید پرداخت کنید یا یک هزینه بسیار مناسب این سیزده کتاب را به کتابخانه شخصی خود اضافه می کنید.

برای تهیه این کتاب به شماره تلفن 09191570936 پیام بدهید.

 

 

 

 

❤️❤️

روابط عمومی انتشارات بین المللی حوزه مشق

Home

چاپ انواع کتاب: شعر،داستان،دلنوشته،رمان،زندگینامه،سفرنامه،نمايشنامه،فیلمنامه، تبدیل جزوات اساتید،مربیان، معلمان و دانشجویان به کتاب تبدیل پایان نامه کارشناسی ارشد به کتاب  تبدیل رساله دکتری به کتاب  مشاوره، نگارش و تدوین پایان نامه و رساله در رشته های علوم انسانی و اسلامی استخراج مقاله از پایان نامه و اکسپت مقاله  انجام طراحی جلد و صفحه آرایی در بالاترین کیفیت  ویراستاری حرفه ای کتاب   همین الان به کارشناسان حوزه مشق پیام بدهید.   ۰۹۱۹۱۵۷۰۹۳۶  ۰۹۳۹۳۳۵۳۰۰۹

0 بازدید
تصویر نویسنده
فردین احمدی

فردین احمدی دکتری فلسفه تعلیم وتربیت و برنامه ریزی و دانشجوی دکتری علوم قرآن و حدیث از دیار استان زنجان و در استان تهران دوران کودکی و نوجوانی را سپری و درحال حاضر در شهر کرج زندگی می کند. ایشان معلم دانشگاه و کارمند آموزش و پرورش می باشد. یکی از موفق ترین کار آفرینان جوان در عرصه فرهنگ و هنر است.فعال رسانه از دیگر فعالیت های ایشان است که طی این سالها یادداشت ها و مطالب متعددی در رسانه های معتبر منتشر شده است. کتب و مقالات قابل توجهی از ایشان به انتشار رسیده است. در حال حاضر جوانترین ناشر کشور ایران و یکی از موفق ترین مدیران نشر در کشور ایران یعنی انتشارات بین المللی حوزه مشق می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *