پایگاه اطلاع رسانی دکتر فردین احمدی

مدیر مسئول انتشارات بین المللی حوزه مشق

index
تازه های کتاب,قلم شما

کتاب «گزیده‌ای از بهترین اشعار نیما یوشیج، شهریار، حمید مصدق»_انتشارات حوزه مشق

معرفی کتاب گزیده‌ای از بهترین اشعار نیما یوشیج، شهریار، حمید مصدق

در دل هر کتاب، دنیایی از احساسات پیچیده و زیبایی‌های نهفته است که آماده کشف شدن اند. “گزیده‌ای از بهترین اشعار” ما، پلی است بین شما و سه تن از درخشان‌ترین ستارگان آسمان شعر فارسی: نیما یوشیج، شهریار و حمید مصدق.

این کتاب، با دقت و عشق فراوان، اشعاری را گرد آورده که هر کدام به نوبه‌ی خود، نماینده‌ی جریان‌های متفاوت و بی‌بدیل در ادبیات فارسی هستند. از نیما یوشیج، پدر شعر نو فارسی، که زبانی تازه به شعر داد و شاعری که طبیعت را به معشوق تبدیل کرد، تا شهریار، ستایشگر عشق و احساسات انسانی، که با “هیهات” و سایر آثارش، دل‌ها را به لرزه درآورد، هر کدام دنیایی از احساس را در برابر خواننده می‌گشایند.

و نباید از یاد برد حمید مصدق، شاعری که با زبانی ساده و دل‌نشین، اما عمیق و پرمعنا، شعر را به عنصری جاودان در زندگی بدل کرد. اشعار او، برگرفته از تجارب شخصی و اجتماعی، پنجره‌ای است به سوی درون‌مایه‌های انسانی و روح این سرزمین.

“گزیده‌ای از بهترین اشعار” نه تنها مجموعه‌ای است از شعرهای بی‌مانند، بلکه دعوتی است به سفر در گذرگاه‌های زمان، به دیدار با شاعرانی که وجودشان تبدیل به جزئی از هویت فرهنگی و ادبی ما شده است. این کتاب، دریچه‌ای است به دنیایی که در آن، زیبایی و عمق احساس به هنری ارزشمند تبدیل می‌شود.

مخاطبان گرامی، دعوت می‌کنیم تا با تهیه این اثر، همراه ما در این مسیر شگفت‌انگیز شوید و به کاوش در اعماق شعر پارسی بپردازید، جایی که هر بیت و هر مصراع، داستانی دارد برای گفتن و حکایتی برای شنیدن.

در آغوش بگیرید این میراث ارزشمند و بگذارید صدای دلنشین شعرا، همراه و راهنمای شما باشد در سفری به عمق تاریخ و فرهنگ غنی ما.

این کتاب توسط دکتر فردین احمدی گردآوری و انتشارات حوزه مشق چاپ و روانه بازار شد

برای خرید این کتاب به شماره تلفن 09191570936 پیام بدهید.

0 بازدید
تصویر نویسنده
فردین احمدی

فردین احمدی دکتری فلسفه تعلیم وتربیت و برنامه ریزی و دانشجوی دکتری علوم قرآن و حدیث از دیار استان زنجان و در استان تهران دوران کودکی و نوجوانی را سپری و درحال حاضر در شهر کرج زندگی می کند. ایشان معلم دانشگاه و کارمند آموزش و پرورش می باشد. یکی از موفق ترین کار آفرینان جوان در عرصه فرهنگ و هنر است.فعال رسانه از دیگر فعالیت های ایشان است که طی این سالها یادداشت ها و مطالب متعددی در رسانه های معتبر منتشر شده است. کتب و مقالات قابل توجهی از ایشان به انتشار رسیده است. در حال حاضر جوانترین ناشر کشور ایران و یکی از موفق ترین مدیران نشر در کشور ایران یعنی انتشارات بین المللی حوزه مشق می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *