پایگاه اطلاع رسانی دکتر فردین احمدی

مدیر مسئول انتشارات بین المللی حوزه مشق

index
قلم شما,یادداشت ها

یادداشت دکتر فردین احمدی به مناسبت روز معلم_انتشارات حوزه مشق

با سلام و ادای احترام به روح پاک استاد شهید مرتضی مطهری و تمامی معلمانی که در این مسیر، قلم به دست گرفته و درس آزادگی و انسانیت آموخته‌اند،

همکاران گرامی، دانش‌آموزان عزیز، و همه‌ی کسانی که دست در دست معلم، قدم در راه دانش گذاشته‌اند،

روز معلم، روز بزرگداشت کسانی است که با چراغ دانایی، روشنایی بخش خرد و وجدان جامعه هستند. این روز، یادآور فداکاری‌ها، تعهد و مهربانی‌های بی‌شماری است که در سایه‌سار پرورش اندیشه‌ها و روح‌ها به جریان افتاده است.

به عنوان یک معلم و استاد دانشگاه، این افتخار را دارم که بگویم هر انسانی که امروز در هر کنجی از این مرز و بوم، در حال ساختن آینده‌ای روشن برای این سرزمین است، یادگاری از معلمی دارد که به او عقل را به عشق آمیخت و به او آموخت که بزرگ‌ترین دارایی‌اش دانش و اندیشه‌اش است.

معلمان، چونان خوشه‌های نور، در هر برهه‌ای از تاریخ، بذرهای امید را در دل‌های خشکیده می‌کارند و آبیاری می‌کنند تا ثمراتی از جنس پیشرفت، نوآوری و آگاهی برداشت شود.

در این روز می‌خواهم قدردانی کنم نه تنها از همکارانم که با تمام وجود، مشعل دانایی را در دست گرفته‌اند، بلکه از دانش‌آموزان و دانشجویانی که با همت و تلاش خود، نشان می‌دهند که هر قطره عرق پیشانی معلم، به درختی تناور در باغ دانش تبدیل می‌شود.

بیایید در روز معلم، قدردان زحمات و فداکاری‌های آنان باشیم و با قلبی سرشار از مهر، دست‌هایی که همواره برای روشنایی آینده‌ی ما بالا رفته‌اند را به گرمی فشار دهیم.

با احترام و مهر بی‌پایان،
دکتر فردین احمدی
مدیر مسئول انتشارات بین المللی حوزه مشق

 

 

 

 

 

❤️❤️

روابط عمومی انتشارات بین المللی حوزه مشق

Home

چاپ انواع کتاب: شعر،داستان،دلنوشته،رمان،زندگینامه،سفرنامه،نمايشنامه،فیلمنامه، تبدیل جزوات اساتید،مربیان، معلمان و دانشجویان به کتاب تبدیل پایان نامه کارشناسی ارشد به کتاب  تبدیل رساله دکتری به کتاب  مشاوره، نگارش و تدوین پایان نامه و رساله در رشته های علوم انسانی و اسلامی استخراج مقاله از پایان نامه و اکسپت مقاله  انجام طراحی جلد و صفحه آرایی در بالاترین کیفیت ویراستاری حرفه ای کتاب

همین الان به کارشناسان حوزه مشق پیام بدهید.

۰۹۱۹۱۵۷۰۹۳۶

۰۹۳۹۳۳۵۳۰۰۹

2 بازدید
تصویر نویسنده
فردین احمدی

فردین احمدی دکتری فلسفه تعلیم وتربیت و برنامه ریزی و دانشجوی دکتری علوم قرآن و حدیث از دیار استان زنجان و در استان تهران دوران کودکی و نوجوانی را سپری و درحال حاضر در شهر کرج زندگی می کند. ایشان معلم دانشگاه و کارمند آموزش و پرورش می باشد. یکی از موفق ترین کار آفرینان جوان در عرصه فرهنگ و هنر است.فعال رسانه از دیگر فعالیت های ایشان است که طی این سالها یادداشت ها و مطالب متعددی در رسانه های معتبر منتشر شده است. کتب و مقالات قابل توجهی از ایشان به انتشار رسیده است. در حال حاضر جوانترین ناشر کشور ایران و یکی از موفق ترین مدیران نشر در کشور ایران یعنی انتشارات بین المللی حوزه مشق می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *