پایگاه اطلاع رسانی دکتر فردین احمدی

مدیر مسئول انتشارات بین المللی حوزه مشق

index
تازه های کتاب

جام ادب”: تمایل شاعر به موجز گویی در غزل‌های عاشقانه و عارفانه

“جام ادب” به قلم حسن رشنودی توسط انتشارات حوزه مشق منتشر شد، مجموعه‌ای از غزل‌های عاشقانه، عارفانه و گاهاً اجتماعی اعتراضی است. شاعر این اثر تلاش کرده است تا با احیای غزل اصیل، که میراث بزرگان ادب و زبان فارسی است، به توسعه و پیشرفت ادبیات فارسی کمک کند. زبان این اشعار بیشتر به سمت زبان کلاسیک سوق داده شده و بیشتر به دوران بازگشت و دوران قرن هفتم نزدیک است. هرچند در برخی اشعار زبان شعری معاصر هم دیده می‌شود.

 

از ویژگی‌های بارز این اثر، تمایل شاعر به موجز گویی و کوتاه نویسی غزلیات است، به‌طوری‌که تمام غزل‌های این مجموعه بدون آن‌که به معنا و مفهوم شعر آسیبی برسد، در شش بیت به پایان می‌رسند. از دیگر ویژگی‌های کتاب “جام ادب”، بهره جستن فراوان شاعر از صنایع و آرایه های ادبی است که باعث لذت بردن خواننده از غزلیات این کتاب خواهد بود.

 

برای تهیه این کتاب در طول شبانه روز می توانید در واتساپ،تلگرام،ایتا،شاد،روبیکا،بله،سروش،آیگپ،ایمو به شماره تلفن 09191570936 پیام بدهید.

 

 

جام ادب”: مجموعه‌ای از غزل‌هایی بی‌نظیر در ادبیات فارسی

احیای غزل اصیل در “جام ادب”، اثری با ارزش در ادبیات فارسی

شاعری که با “جام ادب” به توسعه ادبیات فارسی کمک کرد

“جام ادب”: تمایل شاعر به موجز گویی در غزل‌های عاشقانه و عارفانه

آرایه های ادبی در “جام ادب”: لذت بخش‌ترین جزء این اثر

زبان کلاسیک “جام ادب”، برگردانی به دوران بازگشت و دوران قرن هفتم

“جام ادب”: شاعری که با غزل‌هایش در قلب خوانندگان جاودانه شد

 

منحصر بفرد ترین انتشارات ایران، مجموعه بین المللی حوزه مشق
از سایت های مجموعه دیدن کنید👇

صفحه اصلی

برگه نخست

خانه

صفحه اصلی

صفحه اصلی

شماره های تماس
09393353009
09191570936

 

12 بازدید
تصویر نویسنده
فردین احمدی

فردین احمدی دکتری فلسفه تعلیم وتربیت و برنامه ریزی و دانشجوی دکتری علوم قرآن و حدیث از دیار استان زنجان و در استان تهران دوران کودکی و نوجوانی را سپری و درحال حاضر در شهر کرج زندگی می کند. ایشان معلم دانشگاه و کارمند آموزش و پرورش می باشد. یکی از موفق ترین کار آفرینان جوان در عرصه فرهنگ و هنر است.فعال رسانه از دیگر فعالیت های ایشان است که طی این سالها یادداشت ها و مطالب متعددی در رسانه های معتبر منتشر شده است. کتب و مقالات قابل توجهی از ایشان به انتشار رسیده است. در حال حاضر جوانترین ناشر کشور ایران و یکی از موفق ترین مدیران نشر در کشور ایران یعنی انتشارات بین المللی حوزه مشق می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *