پایگاه اطلاع رسانی دکتر فردین احمدی

مدیر مسئول انتشارات بین المللی حوزه مشق

index
اخبار,قلم شما

 “آشنایی علیرضا اکبری خرم با کتاب‌های جدید انتشارات حوزه مشق”

در چهارمین روز از سی و چهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، علیرضا اکبری خرم، گزارشگر ورزشی مشهور کشور، از غرفه انتشارات حوزه مشق بازدید کرد. ایشان، کتاب‌های این نشر را بررسی کردند و با نویسندگان و عوامل انتشارات حوزه مشق گفتگو کردند. همچنین، با نویسنده نونهال، محنا محمدی، مصاحبه کردند و سپس از دیگر نویسندگان این نشر، از جمله سحر شاه حسینی، سمیرا محمدی، مبینا اصلانی، فرهنگ احمدی، محنا محمدی و بهجت محمدی، یکی از کتاب‌های خود را به عنوان رسم ادب و احترام هدیه دادند.

 

ایشان با دکتر فردین احمدی، مدیر مسئول انتشارات حوزه مشق، مصاحبه کردند و به درخواست گزارشگر شبکه خبر، کتاب‌هایی را به عنوان پیشنهادات معرفی کردند. این کتاب‌ها شامل «فرهنگ لغات دیپلماتیک» نوشته واهاگن آفیان، «زندگینامه دیوید بکهام» ترجمه دکتر فردین احمدی و «فراتر از برادر» نوشته زینب خزائی بودند. در پایان، دکتر احمدی، یکی از کتاب‌های خود را به علیرضا اکبری خرم هدیه داد.

 

در انتها، علیرضا اکبری خرم با دوستان حوزه مشقی، عکس یادگاری گرفت.

 

 

“علیرضا اکبری خرم با نویسندگان برجسته‌ی انتشارات حوزه مشق دیدار کرد”

“گزارشگر ورزشی مشهور، علیرضا اکبری خرم، به بازدید از نشریه حوزه مشق پرداخت”

“مصاحبه علیرضا اکبری خرم با نویسندگان و عوامل انتشارات حوزه مشق”

“آشنایی علیرضا اکبری خرم با کتاب‌های جدید انتشارات حوزه مشق”

“راهنمایی علیرضا اکبری خرم: کتاب‌های پیشنهادی انتشارات حوزه مشق”

“معرفی کتاب‌های جذاب در نشریه حوزه مشق به دست علیرضا اکبری خرم”

“علیرضا اکبری خرم، بازدید کننده‌ی نشریه حوزه مشق در نمایشگاه کتاب تهران”

18 بازدید
تصویر نویسنده
فردین احمدی

فردین احمدی دکتری فلسفه تعلیم وتربیت و برنامه ریزی و دانشجوی دکتری علوم قرآن و حدیث از دیار استان زنجان و در استان تهران دوران کودکی و نوجوانی را سپری و درحال حاضر در شهر کرج زندگی می کند. ایشان معلم دانشگاه و کارمند آموزش و پرورش می باشد. یکی از موفق ترین کار آفرینان جوان در عرصه فرهنگ و هنر است.فعال رسانه از دیگر فعالیت های ایشان است که طی این سالها یادداشت ها و مطالب متعددی در رسانه های معتبر منتشر شده است. کتب و مقالات قابل توجهی از ایشان به انتشار رسیده است. در حال حاضر جوانترین ناشر کشور ایران و یکی از موفق ترین مدیران نشر در کشور ایران یعنی انتشارات بین المللی حوزه مشق می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *