پایگاه اطلاع رسانی دکتر فردین احمدی

مدیر مسئول انتشارات بین المللی حوزه مشق

index
تازه های کتاب,قلم شما

آموزه‌های تربیتی و روانشناسی در قرآن و حدیث

خانه


آیا به دنبال یک منبع شگفت‌انگیز برای آموزش مفاهیم روانشناسی در قرآن و حدیث هستید؟ کتاب فوق‌العاده “آموزه های روانشناسی در قرآن و حدیث” از دکتر محمد حسین توانایی، بهترین گزینه برای شماست. این کتاب شامل مفاهیم کامل و جذابی درباره آموزه های تربیتی، روانشناسی و مشاوره ای در قرآن و حدیث است و شما را با ابزارها و روش‌هایی برای بهبود زندگی خود آشنا می‌کند. با مطالعه این کتاب، شما می‌توانید بهترین و درست‌ترین شیوه‌های انتخاب در روابط چهارگانه انسان، یعنی رابطه با خود، خدا، سایر هم‌نوعان و محیط پیرامون را بیاموزید.

این کتاب با هدف ادراکی و شناختی، هدف عاطفی و انگیزشی و هدف رفتاری و مهارتی تدوین شده است و می‌تواند منبع مناسبی برای درس مهارت‌های زندگی دانشجویی، درس آیین زندگی و منبع راهنمای سبک زندگی برای عموم مردم باشد. این کتاب به شما پاسخ می‌دهد که چگونه می‌توانید بر نگرش منفی غلبه کنید؟ چگونه بر اضطراب غلبه کنید؟ چگونه خشم خود را مدیریت کنید؟ و چگونه مهارت‌های مذاکره و مشاوره را با استفاده از مفاهیم قرآنی و حدیثی بهبود دهید؟

اگر به دنبال یک کتاب عالی در این زمینه هستید، “آموزه های روانشناسی در قرآن و حدیث” از دکتر محمد حسین توانایی، اولین اولویت شما باید باشد. با خواندن این کتاب، شما می‌توانید دیدگاه خود را درباره روابط انسانی و روش‌های بهبود آن‌ها تغییر دهید و بهترین نسخه از خودتان را به نمایش بگذارید. پس حتماً این کتاب را به دست بیاورید و از محتوای فوق‌العاده آن بهره‌مند شوید.

“کتاب “آموزه های روانشناسی در قرآن و حدیث” از دکتر توانایی، توسط انتشارات حوزه مشق منتشر شده است.” علاقه مندان جهت تهیه کتاب به این شماره تلفن 09191570936 پیام بدهند

۱. “آموزش روانشناسی در قرآن و حدیث با کتاب دکتر توانایی”
۲. “با کتاب دکتر توانایی بهترین شیوه‌های زندگی را بیاموزید”
۳. “آموزه‌های تربیتی و روانشناسی در قرآن و حدیث”
۴. “بهبود زندگی با کتاب آموزه‌های روانشناسی در قرآن و حدیث”
۵. “بهترین کتاب در زمینه آموزش روانشناسی با مبانی قرآنی”
۶. “کتابی برای بهبود روابط انسانی با تأکید بر آموزه‌های قرآنی”
۷. “دکتر توانایی، نویسنده کتابی برای بهبود روابط انسانی”
۸. “کتابی که با آموزه‌های قرآنی به بهترین شیوه‌های زندگی می‌رساند”
۹. “درک بهتر از خود، خدا، سایر هم‌نوعان و محیط پیرامون با کتاب دکتر توانایی”
۱۰. “نحوه‌ی بهبود زندگی با استفاده از مفاهیم قرآنی و حدیثی”

صفحه اصلی

3 بازدید
تصویر نویسنده
فردین احمدی

فردین احمدی دکتری فلسفه تعلیم وتربیت و برنامه ریزی و دانشجوی دکتری علوم قرآن و حدیث از دیار استان زنجان و در استان تهران دوران کودکی و نوجوانی را سپری و درحال حاضر در شهر کرج زندگی می کند. ایشان معلم دانشگاه و کارمند آموزش و پرورش می باشد. یکی از موفق ترین کار آفرینان جوان در عرصه فرهنگ و هنر است.فعال رسانه از دیگر فعالیت های ایشان است که طی این سالها یادداشت ها و مطالب متعددی در رسانه های معتبر منتشر شده است. کتب و مقالات قابل توجهی از ایشان به انتشار رسیده است. در حال حاضر جوانترین ناشر کشور ایران و یکی از موفق ترین مدیران نشر در کشور ایران یعنی انتشارات بین المللی حوزه مشق می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *