پایگاه اطلاع رسانی دکتر فردین احمدی

مدیر مسئول انتشارات بین المللی حوزه مشق

index
قلم شما

فاطمه قاسم آبادی نامزد جایزه مردمی جشنواره ملی

🔸 جایزه ویژه آرای مردمی

 

با تصمیم جدید کمیته مرکزی جشنواره ملی مستند رادیویی پژواک، جایزه ویژه آرای مردی برای بهترین اثر با انتخاب مردم به بهترین اثر از میان کلیه نامزدهای راه‌یافته به مرحله نهایی جشنواره تعلق خواهد گرفت، نامزدهای بخش اصلی، ساختاری، مستمر و ویژه در این رقابت شرکت خواهند کرد.

ثبت آرا صرفا از طریق لینک طراحی شده در تارنمای جشنواره به آدرس pejvak.irib.ir صورت می‌پذیرد.

 

آغاز جذاب‌ترین بخش دومین جشنواره ملی مستند رادیویی پژواک

 

مستند **تنها در ميانه** این افتخار را دارد که در دومین جشنواره پژواک کاندیدای دریافت **جایزه ویژه آرای مردمی** باشد. شما می‌توانید با مراجعه به [تارنمای جشنواره پژواک](http://pejvak.irib.ir/poll) و وارد کردن کد ملی و شماره تماس خود به مستند **تنها در ميانه ** رای دهید و عوامل برنامه را حمایت کنید.

 

مجموعه بین المللی حوزه مشق با مدیریت دکتر فردین احمدی از برنامه تنها در میانه به تهیه کنندگی فاطمه قاسم آبادی حمایت می کند.

10 بازدید
تصویر نویسنده
فردین احمدی

فردین احمدی دکتری فلسفه تعلیم وتربیت و برنامه ریزی و دانشجوی دکتری علوم قرآن و حدیث از دیار استان زنجان و در استان تهران دوران کودکی و نوجوانی را سپری و درحال حاضر در شهر کرج زندگی می کند. ایشان معلم دانشگاه و کارمند آموزش و پرورش می باشد. یکی از موفق ترین کار آفرینان جوان در عرصه فرهنگ و هنر است.فعال رسانه از دیگر فعالیت های ایشان است که طی این سالها یادداشت ها و مطالب متعددی در رسانه های معتبر منتشر شده است. کتب و مقالات قابل توجهی از ایشان به انتشار رسیده است. در حال حاضر جوانترین ناشر کشور ایران و یکی از موفق ترین مدیران نشر در کشور ایران یعنی انتشارات بین المللی حوزه مشق می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *