پایگاه اطلاع رسانی دکتر فردین احمدی

مدیر مسئول انتشارات بین المللی حوزه مشق

index
قلم شما

انتشارات حوزه مشق: جایی برای ترویج فرهنگ مطالعه و تحقیق

با انتشارات حوزه مشق، دنیایی از کتاب‌های مفید و جذاب را کشف کنید. این انتشارات با تلاش و توانایی گروهی از نویسندگان و مترجمان، به منظور ترویج فرهنگ مطالعه و تحقیق در حوزه‌های مختلف تاسیس شده است.

شماره‌های تماس انتشارات حوزه مشق، 09393353009 و 09191570936، همواره در دسترس شما عزیزان هستند تا در صورت نیاز به خدمات این انتشارات، با شما تماس بگیرند. همچنین، شما می‌توانید به وبسایت انتشارات حوزه مشق به آدرس https://hozeyemashgh.ir مراجعه کنید و از خدمات آنلاین این انتشارات بهره‌مند شوید.

اگر به دنبال یافتن شماره تماس یا خدمات انتشارات حوزه مشق هستید، دیگر نیازی به گشتن در گوگل نیست. با جستجوی نام انتشارات حوزه مشق، شماره‌های تماس آن به شما نمایش داده خواهد شد. با انتشارات حوزه مشق، به دنیایی از کتاب‌های مفید و جذاب خوش آمدید.

1. “انتشارات حوزه مشق: به دنبال کتاب‌های مفید و جذاب؟ تماس بگیرید”
2. “شماره‌های تماس انتشارات حوزه مشق: در دسترس شما برای خدمات بهتر”
3. “انتشارات حوزه مشق: جایی برای ترویج فرهنگ مطالعه و تحقیق”
4. “با انتشارات حوزه مشق، به دنبال کتاب‌های مفید و جذاب بگردید”
5. “شماره‌های تماس انتشارات حوزه مشق: همیشه در دسترس شما عزیزان هستند”
6. “انتشارات حوزه مشق: از خدمات آنلاین و غیرحضوری بهره مند شوید”
7. “انتشارات حوزه مشق: به دنبال ترویج فرهنگ مطالعه و تحقیق در حوزه‌های مختلف”

6 بازدید
تصویر نویسنده
فردین احمدی

فردین احمدی دکتری فلسفه تعلیم وتربیت و برنامه ریزی و دانشجوی دکتری علوم قرآن و حدیث از دیار استان زنجان و در استان تهران دوران کودکی و نوجوانی را سپری و درحال حاضر در شهر کرج زندگی می کند. ایشان معلم دانشگاه و کارمند آموزش و پرورش می باشد. یکی از موفق ترین کار آفرینان جوان در عرصه فرهنگ و هنر است.فعال رسانه از دیگر فعالیت های ایشان است که طی این سالها یادداشت ها و مطالب متعددی در رسانه های معتبر منتشر شده است. کتب و مقالات قابل توجهی از ایشان به انتشار رسیده است. در حال حاضر جوانترین ناشر کشور ایران و یکی از موفق ترین مدیران نشر در کشور ایران یعنی انتشارات بین المللی حوزه مشق می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *