پایگاه اطلاع رسانی دکتر فردین احمدی

مدیر مسئول انتشارات بین المللی حوزه مشق

index
قلم شما

با کتاب باز حوزه مشق، به دنیایی از کتاب‌های حوزه مشق خوش آمدید

با فروشگاه اینترنتی کتاب باز حوزه مشق، لذت خواندن کتاب های حوزه مشق را تجربه کنید. با بیش از هزار کتاب قانونی در اختیار شما، این فروشگاه بهترین جایی برای خرید آنلاین کتاب با فرمت های متنوع است. از خرید و سفارش کتاب چاپی تا دانلود کتاب صوتی و خرید کتاب الکترونیکی، همه در این فروشگاه موجود است.

 

در کتاب فروشی آنلاین کتاب باز حوزه مشق، صد ها کتاب در دسترس است، که در میان آن‌ها کتاب‌های رایگان هم وجود دارند. شما می‌توانید کتاب‌های مورد علاقه خود را به راحتی خریداری و مطالعه کنید. همچنین، پیشنهاد حوزه مشق این است که تلاش کنید خودتان هم بنویسید و سپس به آن‌ها بسپارید تا برایتان به کتاب تبدیل کنند. خیلی زود کتاب شما هم در سایت کتاب باز حوزه مشق در دسترس همگان قرار خواهد گرفت.

 

با فروشگاه اینترنتی کتاب باز حوزه مشق، دیگر نیازی به سرچ کردن در فروشگاه‌های دیگر نیست. با یک بازدید به این فروشگاه، بهترین و جامع‌ترین کتاب‌های حوزه مشق را پیدا خواهید کرد. برای دسترسی به این فروشگاه، به آدرس https://ketabbaz.hozeyemashgh.ir مراجعه کنید.

 

 

1. “فروشگاه کتاب باز حوزه مشق: جایی برای لذت بردن از خواندن”

2. “بیش از هزار کتاب قانونی در یک فروشگاه: کتاب باز حوزه مشق”

3. “با کتاب باز حوزه مشق، به دنیایی از کتاب‌های حوزه مشق خوش آمدید”

4. “کتاب باز حوزه مشق: آسان ترین راه برای خرید آنلاین کتاب‌های حوزه مشق”

5. “کتاب باز حوزه مشق: مرجعی جامع برای کتاب‌های حوزه مشق”

6. “با کتاب باز حوزه مشق، بهترین کتاب‌های حوزه مشق را پیدا کنید”

7. “کتاب باز حوزه مشق: جایی برای خرید کتاب‌های حوزه مشق به صورت آنلاین و قانونی”

4 بازدید
تصویر نویسنده
فردین احمدی

فردین احمدی دکتری فلسفه تعلیم وتربیت و برنامه ریزی و دانشجوی دکتری علوم قرآن و حدیث از دیار استان زنجان و در استان تهران دوران کودکی و نوجوانی را سپری و درحال حاضر در شهر کرج زندگی می کند. ایشان معلم دانشگاه و کارمند آموزش و پرورش می باشد. یکی از موفق ترین کار آفرینان جوان در عرصه فرهنگ و هنر است.فعال رسانه از دیگر فعالیت های ایشان است که طی این سالها یادداشت ها و مطالب متعددی در رسانه های معتبر منتشر شده است. کتب و مقالات قابل توجهی از ایشان به انتشار رسیده است. در حال حاضر جوانترین ناشر کشور ایران و یکی از موفق ترین مدیران نشر در کشور ایران یعنی انتشارات بین المللی حوزه مشق می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *