پایگاه اطلاع رسانی دکتر فردین احمدی

مدیر مسئول انتشارات بین المللی حوزه مشق

index
کتاب های دکتر فردین احمدی

بررسی صحت و سقم اعتقاد عیاشی به تحریف قرآن با تحلیل روایات تحریف نما 

 

کتاب بررسی صحت و سقم اعتقاد عیاشی به تحریف قرآن با تحلیل روایات تحریف نما نوشته فردین احمدی، فارغ‌التحصیل رشته علوم قرآن و حدیث است.

این کتاب روایتی مستند است که نگاهی دقیق و پژوهشی دارد. درباره کتاب بررسی صحت و سقم اعتقاد عیاشی به تحریف قرآن با تحلیل روایات تحریف نما

موضوع تحریف قرآن کریم از جمله مواردی است که به علت وجود برخی احادیث و روایات از زبان برخی علمای به‌نام، هنوز محل تأمل است و همچنین مسئله نویسنده را بر آن داشت تا خود را در بستر تحقیق، به این موضوع پرداخته و در لابلای این احادیث و روایات جستجو کرده و در حد وسع خود پاسخی بیابد که شائبه شک و تردید از آن به دور باشد.

این کتاب در چهار فصل کلیات و تعاریف، دلایل عدم تحریف قرآن کریم، شخصیت عیاشی و بررسی روایات تفسیری و بررسی روایت محدث نوری از عیاشی تدوین شده است.

خواندن کتاب بررسی صحت و سقم اعتقاد عیاشی به تحریف قرآن با تحلیل روایات تحریف نما را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

4 بازدید
تصویر نویسنده
فردین احمدی

فردین احمدی دکتری فلسفه تعلیم وتربیت و برنامه ریزی و دانشجوی دکتری علوم قرآن و حدیث از دیار استان زنجان و در استان تهران دوران کودکی و نوجوانی را سپری و درحال حاضر در شهر کرج زندگی می کند. ایشان معلم دانشگاه و کارمند آموزش و پرورش می باشد. یکی از موفق ترین کار آفرینان جوان در عرصه فرهنگ و هنر است.فعال رسانه از دیگر فعالیت های ایشان است که طی این سالها یادداشت ها و مطالب متعددی در رسانه های معتبر منتشر شده است. کتب و مقالات قابل توجهی از ایشان به انتشار رسیده است. در حال حاضر جوانترین ناشر کشور ایران و یکی از موفق ترین مدیران نشر در کشور ایران یعنی انتشارات بین المللی حوزه مشق می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *