پایگاه اطلاع رسانی دکتر فردین احمدی

مدیر مسئول انتشارات بین المللی حوزه مشق

index
اخبار

سخنرانی دکتر فردین احمدی مدیر انتشارات حوزه مشق در سفارت ارمنستان

به نقل از اعتلای ایران :

سخنرانی دکتر فردین احمدی مدیر مسئول و صاحب امتیاز انتشارات بین المللی حوزه مشق در مراسم آیین رونمایی کتاب فرهنگ دیپلماتیک در سفارت ارمنستان:

 

به نام خداوند جان و خرد

کزین برتر اندیشه برنگذرد

مایلم صمیمانه ترین سلام درود های خودم را خدمت اسقف اعظم جناب آقای سبوه سرکسیان و معاونت سیاسی وزارت امورخارجه جناب آقای مناتساکان صافاریان و تمامی شما آقایان و خانم ها ابراز نمایم.

مفتخرم در سی امین سالگرد روابط جمهوری اسالمی ایران و جمهوری ارمنستان در آیین رونمایی فرهنگ دیپلماتیک واژه نامه حقوقی، اقتصادی ، نظامی و سیاسی که توسط جناب آقای دکتر واهاگن آفیان به نگارش در آمده است صحبت نمایم.

در آغاز خیرمقدم ویژه خودم را خدمت جناب آقای مناتساکان صافاریان معاون محترم وزیرامور خارجه جمهوری ارمنستان اعلام می دارم و امیدوارم ساعات و لحظات خوبی در کشور ایران داشته باشند.

همچنین تشکر ویژه از تلاش های مثمر ثمر و فعالیت های گسترده جناب آقای پروفسور آرسن آواکیان سفیر فوق العاده و تام الاختیار جمهوری ارمنستان در جمهوری اسلامی ایران که باعث گسترش تعمیق روابط فرهنگی میان دو کشور گردیده است ابراز می نمایم.

امروز روز بسیار مبارکی در تاریخ روابط فرهنگی میان دو کشور دوست و برادر، ایران و ارمنستان می باشد.

دو کشوری که با پیشینه تاریخی و تمدنی همواره در کنار هم، دست در دست هم برای صلح، دوستی و هم افزایی تالش نموده اند.

امروز کتاب وزین فرهنگ دیپلماتیک به عنوان سفیر فرهنگی در جمهوری اسلامی ایران  رونمایی خواهد شد و این نویدی است برای آغاز دور جدیدی از همکاری های دو جانبه میان جمهوری اسالمی ایران و جمهوری ارمنستان.

بنده به عنوان مدیر مسئول و صاحب امتیاز انتشارات بین المللی حوزه مشق از جناب آقای دکتر واهاگن آفیان( مدیرکل کشورهای همسایه وزارت خارجه ارمنستان)

نویسنده محترم فرهنگی دیپلماتیک که افتخار چاپ این اثر ارزشمند را به مجموعه حوزه مشق سپردند صمیمانه تشکر می نمایم.

جناب آقای صافاریان معاون محترم وزیر امور خارجه جمهوری ارمنستان، کشور ایران بر خود می بالد که همواره میزبان شایسته ای برای برادران و خواهران ارمنی بوده است و مردم ایران در کنار مردم ارمنستان در جهت رشد و بالندگی همواره در کنار هم بوده اند.

امروز در تقویم فرهنگی ایران نقطه عطفی است چرا که اثر ارزشمند فرهنگی دیپلماتیک به عنوان بازوی قوی در دیپلماسی عمومی دو کشور یک راهبرد بسیار مهم می باشد.

در پایان بار دیگر از تمامی شما حضار گرامی و ارجمند که در آیین رونمایی فرهنگ دیپلماتیک شرف حضور دارید صمیمانه سپاسگذاری می نمایم و آرزومند نمو درخت تعاملات تا بیکرانه پیروزی ها هستم.

آیین رونمایی از فرهنگ دیپلماتیک عصر امروز شنبه با حضور معاون سیاسی وزیر خارجه ارمنستان، واهان گوستانیان مشاور وزیر، واهاگن آفیان مدیرکل کشورهای همسایه وزارت خارجه ارمنستان، سبوه سرکسیان اسقف اعظم و آرسن آواکیان سفیر ارمنستان و دکتر فردین احمدی مدیر مسئول انتشارات حوزه مشق در تهران برگزار شد.

 

7 بازدید
تصویر نویسنده
فردین احمدی

فردین احمدی دکتری فلسفه تعلیم وتربیت و برنامه ریزی و دانشجوی دکتری علوم قرآن و حدیث از دیار استان زنجان و در استان تهران دوران کودکی و نوجوانی را سپری و درحال حاضر در شهر کرج زندگی می کند. ایشان معلم دانشگاه و کارمند آموزش و پرورش می باشد. یکی از موفق ترین کار آفرینان جوان در عرصه فرهنگ و هنر است.فعال رسانه از دیگر فعالیت های ایشان است که طی این سالها یادداشت ها و مطالب متعددی در رسانه های معتبر منتشر شده است. کتب و مقالات قابل توجهی از ایشان به انتشار رسیده است. در حال حاضر جوانترین ناشر کشور ایران و یکی از موفق ترین مدیران نشر در کشور ایران یعنی انتشارات بین المللی حوزه مشق می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *