پایگاه اطلاع رسانی دکتر فردین احمدی

مدیر مسئول انتشارات بین المللی حوزه مشق

index
قلم شما

معرفی روش هایی برای چاپ کتاب شعر

معرفی روش هایی برای چاپ کتاب شعر

اشعار شاعران برای این که ماندگار باشد می بایست چاپ شود، شاید تصور کنید که چاپ کتاب شعر کار آسانی نیست و مراحلی سخت و دشواری را در پیش دارد اما لازم است که بدانید مانند سایر کتاب های دیگر، برای انتشار کتاب در این حوزه به کارشناسانی نیاز می باشد که شما را با روش های چاپ کتاب شعر آشنا کرده و این مسیر پیچیده را برایتان آسان و هموار کنند، برای این منظور به افرادی که دارای طبع شعر گفتن هستند و تمایل دارند اشعارشان را چاپ کنند و از این طریق در اختیار عموم مردم قرار دهند پیشنهاد می کنیم که این کار را به مرکز چاپ حوزه مشق بسپارند و با این انتشارات در این زمینه مشاوره کنند.۰۹۱۹۱۵۷۰۹۳۶

چاپ حوزه مشق مجهز با نیروی متخصص و با تجربه در این زمینه بوده که می توانند در تمامی مراحل چاپ کتاب به شما کمک کنند و با بهره مندی از راهنمایی این مرکز کتاب شعر شما بدون این که نیاز باشد هزینه زیادی را بپردازید در کمترین زمان ممکن به چاپ می رسد.

مرکز چاپ حوزه مشق در این مقاله قصد دارد به معرفی روش های چاپ کتاب شعر بپردازد و در این زمینه اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار دهد برای کسب اطلاعات در این زمینه با ما همراه باشید:

آیا می دانید مراحل چاپ کتاب شعر چگونه است؟

لازم است که از همین ابتدای امر بدانید که مراحل چاپ کتاب شعر تا حد زیادی مانند سایر کتب دیگر می باشد، کلیه مراحل اداری و دریافت مجوز توسط مرکز حوزه مشق چاپ انجام می شود و نیاز به هیچگونه اقدامی در این زمینه توسط شاعر و یا گرداورنده اشعار نمی باشد.

اگر در زمره افرادی هستید که به نویسندگی علاقه مند هستید و یا این که استعداد شعر گفتن دارید قطعا تاکنون به این امر فکر کرده اید که اشعارتان را در قالب یک کتاب به چاپ برسانید، اگر به صورت کاملا دقیق و حرفه ای به این موضوع نگاه کنید متوجه خواهید شد که چاپ کتاب می تواند فرصتی باشد برای دیده شدن شما در کنار شاعران و نویسندگان مشهور دیگر.

مزایای چاپ کتاب شعر کدام است؟

مهم ترین مزیتی که چاپ کتاب شعر می تواند برای نویسنده آن داشته باشد تهیه نسخه ای از کتاب و نگهداری آن برای همیشه است از دیگر مزایای آن می توان امکان هدیه دادن آن به افرادی که دوستشان دارید باشد.

علاوه بر موارد مذکور، چاپ کتاب شعر روشی مناسب برای حفظ حقوق مادی و معنوی اشعاری است که شما سروده اید، از این طریق اشعارتان به صورت کاملا رسمی به نام خود شما در کتابخانه ملی به ثبت می رسد و هرگز کسی نمی تواند اشعار شما را به نام خود ثبت کرده و یا اینکه بدون اجازه شما آن را به شکل ترانه و موزیک در آورد.

تیراژ مناسب برای کتاب شعر کدام است؟

پس از آن که تصمیم قطعی خود را در مورد چاپ کتاب گرفتید لازم است حتما تعداد افراد مخاطب کتابتان را ارزیابی کنید که این مخاطبین شامل دوستان- همکلاسی ها- فامیل- همکاران و تمامی افرادی که دوست دارید کتابتان را در اختیارشان قرار دهید می شود، همچنین می توانید در طی یک مراسم کم خرج از اثرتان رونمایی کنید و آن را به مخاطبینتان معرفی کنید، زیرا اگر بخواهید که چاپ کتاب شعرتان را با هزینه شخصی خود انجام دهید لازم است که از همان ابتدای امر به صورت کاملا مدبرانه گام بردارید تا از این طریق اولین چاپ کتابتان برایتان هزینه زیادی به بار نیاورد.

آیا امکان چاپ کتاب شعر فوری وجود دارد؟

پاسخ به این سوال مثبت است، مرکز چاپ حوزه مشق با بکارگیری چندین نیروی متخصص- اداری- تایپیست- گرافیست و تمامی افرادی که در این زمینه باید همکاری داشته باشند موفق شده دغدغه چاپ کتاب شعر کمتر از 30 روز را عملی کند.

چاپ کتاب شعر قطعا برای نویسنده آن تا حدودی می تواند هزینه بر باشد از این رو برای چاپ کتاب شعر به دنبال انتشاراتی رایگان نباشید بلکه بهتر است مرکز چاپ با قیمتی ارزان و منصفانه را پیدا کنید که برای این منظور مرکز چاپ حوزه مشق می تواند بهترین گزینه باشد.

انتشارات آنلاین برای چاپ کتاب شعر

ناشرین زیادی در زمینه چاپ کتاب شعر فعالیت دارند ولیکن مراکز چاپی که بتوانند تمامی قوانین چاپ کتاب شعر را براساس جدیدترین روش های چاپ انجام دهند و مطابق با فناوری روز دنیا بهترین و آسانترین مسیر را برای چاپ کتاب شعر به نویسندگان این کتاب ها ارائه دهند بسیار کمیاب می باشند، تیم حرفه ای و با تجربه مرکز چاپ حوزه مشق با برخورداری از سال ها تجربه کاری در این زمینه تمامی محدودیت هایی که در نشر کتاب شعر وجود دارد را از میان برداشته و این امکان را برای افرادی که نمی توانند به صورت حضوری مراجعه کنند فراهم آورده است تا بصورت آنلاین قبل از اقدام برای چاپ کتاب شعر با کارشناسان حوزه مشق مشاوره داشته و پس از آن برای چاپ کتاب اقدام کنند.

 

0 بازدید
تصویر نویسنده
فردین احمدی

فردین احمدی دکتری فلسفه تعلیم وتربیت و برنامه ریزی و دانشجوی دکتری علوم قرآن و حدیث از دیار استان زنجان و در استان تهران دوران کودکی و نوجوانی را سپری و درحال حاضر در شهر کرج زندگی می کند. ایشان معلم دانشگاه و کارمند آموزش و پرورش می باشد. یکی از موفق ترین کار آفرینان جوان در عرصه فرهنگ و هنر است.فعال رسانه از دیگر فعالیت های ایشان است که طی این سالها یادداشت ها و مطالب متعددی در رسانه های معتبر منتشر شده است. کتب و مقالات قابل توجهی از ایشان به انتشار رسیده است. در حال حاضر جوانترین ناشر کشور ایران و یکی از موفق ترین مدیران نشر در کشور ایران یعنی انتشارات بین المللی حوزه مشق می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *