پایگاه اطلاع رسانی دکتر فردین احمدی

مدیر مسئول انتشارات بین المللی حوزه مشق

index
کتاب های دکتر فردین احمدی

معرفی کتاب یاران صادق 

 

کتاب یاران صادق، نوشته گروهی از نویسندگان است.

این کتاب پیرامون زندگانی شاگردان امام صادق علیه السلام است.

کتاب از بار محتوایی بالایی دارد. این پژوهش ادای دینی به شاگردان امام صادق (علیهم السلام) باشد که حق بسیار بزرگی به شیعیان دارند؛ چرا که بیشترین معارف اعتقادی ما از این بزرگواران هست.

درباره کتاب یاران صادق  در کتاب یاران صادق  ابتدا به زندگی امام صادق بانویسندگی محمد والهی پرداخته می‌شود و سپس زندگی شاگردان امام بزرگوار به ترتیب نام شاگرد و نام نویسنده زراره بن اعین به نویسندگی محمد صدرا ژاله شادان، هشام بن حکم به نویسندگی سید سبحان ایزدی، حمادبن عثمان به نویسندگی کسری احمدی، جمیل بن دراج به نویسندگی علیرضا ملکان، بهلول به نویسندگی محسن تیموری، معلی بن خنیس بزاز کوفی به نویسندگی محمد حسین کریم پور، ابوحمزه ثمالی به نویسندگی امیر علی خالویی، معروف بن خربوذ به نویسندگی محمد حسن نگهبان، محمدابن ابی عمیر به نویسندگی محمدحسین کریم پور، لیث ابن بختری به نویسندگی محمد ولی الهی، جابر بن یزید جعفی به نویسندگی رضا قدیانی، صفوان بن مهران به نویسندگی محمدحسن نگهبان، محمد بن مسلم بن رباح ثقفی کوفی به نویسندگی امیر عباس رضا، حماد بن عیسی جهنی به نویسندگی امیر صدرا احدواله زاده، برید بن معاویه عجلی به نویسندگی فردین احمدی، ابان بن تغلب به نویسندگی مرضیه حیدری نوشته شده است.

9 بازدید
تصویر نویسنده
فردین احمدی

فردین احمدی دکتری فلسفه تعلیم وتربیت و برنامه ریزی و دانشجوی دکتری علوم قرآن و حدیث از دیار استان زنجان و در استان تهران دوران کودکی و نوجوانی را سپری و درحال حاضر در شهر کرج زندگی می کند. ایشان معلم دانشگاه و کارمند آموزش و پرورش می باشد. یکی از موفق ترین کار آفرینان جوان در عرصه فرهنگ و هنر است.فعال رسانه از دیگر فعالیت های ایشان است که طی این سالها یادداشت ها و مطالب متعددی در رسانه های معتبر منتشر شده است. کتب و مقالات قابل توجهی از ایشان به انتشار رسیده است. در حال حاضر جوانترین ناشر کشور ایران و یکی از موفق ترین مدیران نشر در کشور ایران یعنی انتشارات بین المللی حوزه مشق می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *