پایگاه اطلاع رسانی دکتر فردین احمدی

مدیر مسئول انتشارات بین المللی حوزه مشق

index
قلم شما

پویش بهترین شعر ،داستان و دلنوشته سال ۱۴۰۲ توسط انتشارات حوزه مشق برگزار می گردد.

انتشارات بین المللی حوزه مشق و گروه بزرگ کشف استعداد برتر پویش (بهترین شعر،دلنوشته،داستان کوتاه)برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی انتشارات بین المللی حوزه مشق، این مجموعه این پویش را راه اندازی کرده تا بهترین شعر، داستان،داستان کوتاه سال ۱۴۰۲ از نگاه اهالی فرهنگ و هنر مشخص شود.

بر اساس متن فراخوان، شرکت کنندگان در این پویش داستان کوتاه، دلنوشته و شعری که امسال از شاعران و نویسندگان حال حاضر کشور شنیده اید یا خوانده اید را معرفی خواهند کرد و به این نکته اشاره می کنند که چه شعری و از کدام شاعر یا نویسنده از نظر آنها بهترین امسال بوده است.
جایزه برگزیدگان این پویش به ده نفری که بیشترین آرا را کسب کنند و همچنین به قید قرعه به سه مشارکت کننده در این پویش کلینیک دندانپزشکی سپیدار واقع در پاسداران به هر کدام یک خدمات رایگان ارائه خواهد کرد.
همچنین تندیس ویژه این پویش و لوح تقدیر نیز اهدا خواهد شد.
گفتنی است سال آینده طی یک مراسمی برنامه اختتامیه برگزار خواهد شد.

بر اساس فراخوان پویش[ بهترین شعر، داستان کوتاه و دلنوشته سال ۱۴۰۲] آخرین مهلت شرکت در این پویش ۲۲ اسفند ماه است و شرکت کنندگان باید بهترین اثر را به سایت

https://hozeyemashgh.ir/1402-12-22
ارسال کنند.

0 بازدید
تصویر نویسنده
فردین احمدی

فردین احمدی دکتری فلسفه تعلیم وتربیت و برنامه ریزی و دانشجوی دکتری علوم قرآن و حدیث از دیار استان زنجان و در استان تهران دوران کودکی و نوجوانی را سپری و درحال حاضر در شهر کرج زندگی می کند. ایشان معلم دانشگاه و کارمند آموزش و پرورش می باشد. یکی از موفق ترین کار آفرینان جوان در عرصه فرهنگ و هنر است.فعال رسانه از دیگر فعالیت های ایشان است که طی این سالها یادداشت ها و مطالب متعددی در رسانه های معتبر منتشر شده است. کتب و مقالات قابل توجهی از ایشان به انتشار رسیده است. در حال حاضر جوانترین ناشر کشور ایران و یکی از موفق ترین مدیران نشر در کشور ایران یعنی انتشارات بین المللی حوزه مشق می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *