پایگاه اطلاع رسانی دکتر فردین احمدی

مدیر مسئول انتشارات بین المللی حوزه مشق

index
قلم شما

“تقدیر و قدردانی از معلم بی‌نظیر دوران زندگی‌ام”

با دیدار معلم بی‌نظیر دوران زندگی‌ام، دوباره به دنیای زیبایی از عشق، احساسات و انگیزه برگشتم. این معلم، در طول چند سالی که من شاگرد ایشان بودم، با عشق، صبر و حوصله، توانست مسیر زندگی، کار و تحصیلات من را تغییر دهد و به من کمک کند تا به یک آدم موفق تبدیل شوم. ایشان نه تنها یک معلم بودند بلکه یک راهنما و مشاور برای من بودند. همیشه به من ایمان داشتند و مرا به بهترین نسخه خودم تشویق می‌کردند.

دیدار با ایشان، خاطرات زیادی را به یادم آورد. آن روزهایی که با تلاش، پشتکار و عشق، به هدف‌هایم نزدیک می‌شدم و همیشه با لبخندی روی لبانم به مسیرم ادامه می‌دادم. برای من همیشه یادآوری می‌شود که بدون عشق و انگیزه‌ای که در دوران تحصیلاتم تجربه کردم، به اینجا نمی‌رسیدم.

از معلم بی‌نظیر دوران زندگی‌ام، با لبخندی که همیشه روی لبش بود، عکسی گرفتم و این لحظه را به یادم خواهم داشت تا ابد. این دیدار، من را یادآوری کرد که عشق، صبر و حوصله پایه‌های اصلی همه موفقیت‌ها هستند. بدون این معلم بی‌نظیر، موفقیت‌هایی که امروز به دست آورده‌ام، نصیب من نمی‌شد. برای تمام زحمات و عشقی که در دلش برای تدریس دارد، قدردانی می‌کنم.

این دیدار، یادآوری کرد که همیشه در قلبم خواهم داشت که یکی از بهترین معلم دوران زندگی‌ام را دارم و هرگز از یادش نخواهم رفت. ایشان برای من الگویی از صداقت، خیرخواهی و عشق به تدریس بوده‌اند و به همین دلیل، تلاش خود را خواهم کرد تا بهترین نسخه‌ای از خودم باشم و میراث ارزشمندی که ایشان به من بخشیدند را به دیگران منتقل کنم.

23 بازدید
تصویر نویسنده
فردین احمدی

فردین احمدی دکتری فلسفه تعلیم وتربیت و برنامه ریزی و دانشجوی دکتری علوم قرآن و حدیث از دیار استان زنجان و در استان تهران دوران کودکی و نوجوانی را سپری و درحال حاضر در شهر کرج زندگی می کند. ایشان معلم دانشگاه و کارمند آموزش و پرورش می باشد. یکی از موفق ترین کار آفرینان جوان در عرصه فرهنگ و هنر است.فعال رسانه از دیگر فعالیت های ایشان است که طی این سالها یادداشت ها و مطالب متعددی در رسانه های معتبر منتشر شده است. کتب و مقالات قابل توجهی از ایشان به انتشار رسیده است. در حال حاضر جوانترین ناشر کشور ایران و یکی از موفق ترین مدیران نشر در کشور ایران یعنی انتشارات بین المللی حوزه مشق می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *