پایگاه اطلاع رسانی دکتر فردین احمدی

مدیر مسئول انتشارات بین المللی حوزه مشق

index
قلم شما

پیام قدردانی دکتر فردین احمدی به مناسبت روز معلم

خانه

با سلام و احترام،

 

با تشکر از همه دوستان، شاگردان، و عزیزانی که در روز معلم به من تبریک گفتند. این روز برای من به عنوان یک معلم، یک فرصت بی‌نظیر بود تا از تلاش‌های بی‌وقفه‌ی خودم در امر تعلیم و تربیت دانشجویان و دانش‌آموزانم تشکر کنم. اما، در واقعیت، این‌ها فقط یک جزء از داستان است.

 

زمانی که فردی به عنوان یک معلم به دنیا می‌آید، آن فرد در واقع دوست دارد که به دانشجویان و دانش‌آموزانش عشق بورزد. یک معلم عاشق است. عاشق به فرصتی که برای به اشتراک گذاشتن دانش، مهارت‌ها، امید و الهام با دانشجویان و دانش‌آموزانش دارد. عاشق به این کار است و این عشق، بیشتر از هر چیز دیگری، معلّم را به دنبال تحقق رویاهای دانش‌آموزانش می‌کشاند.

 

به همین دلیل، تشکر و تبریک شما، که از طرف دوستان،دانشجویان و دانش‌آموزان هست، برای من به معنایی بیشتر از یک روز تقدیر است. این بیشتر از یک روزی است که به یاد می‌آورم که دانشجویان و دانش‌آموزانم از تلاش‌های من تقدیر می‌کنند، بلکه یک روزی است که به یاد می‌آورم عشقی که برای دانشجویانم قائلم.

امیدوارم که عشقی که در زندگی‌ام برای آموزش و پرورش دانشجویان و دانش‌آموزانم قائل هستم، همیشه در دلتان باقی بماند و شما همیشه موفق و خوشبخت باشید.

ارادتمند شما فردین احمدی

صفحه اصلی

37 بازدید
تصویر نویسنده
فردین احمدی

فردین احمدی دکتری فلسفه تعلیم وتربیت و برنامه ریزی و دانشجوی دکتری علوم قرآن و حدیث از دیار استان زنجان و در استان تهران دوران کودکی و نوجوانی را سپری و درحال حاضر در شهر کرج زندگی می کند. ایشان معلم دانشگاه و کارمند آموزش و پرورش می باشد. یکی از موفق ترین کار آفرینان جوان در عرصه فرهنگ و هنر است.فعال رسانه از دیگر فعالیت های ایشان است که طی این سالها یادداشت ها و مطالب متعددی در رسانه های معتبر منتشر شده است. کتب و مقالات قابل توجهی از ایشان به انتشار رسیده است. در حال حاضر جوانترین ناشر کشور ایران و یکی از موفق ترین مدیران نشر در کشور ایران یعنی انتشارات بین المللی حوزه مشق می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *